Patvirtinta: LG televizorių vaizdo kokybė yra Full HD

Televizoriaus pirkimas gali tapti sunkia užduotimi – reikia pasirinkti iš tiek daug modelių ir savybių. Tiesa ir tai, jog kalbėdami apie savo produktus, gamintojai dažnai naudoja itin įmantrius terminus.

Full HD vaizdo kokybės sertifikatas LG 3D televizoriams

Šiandien gaminami televizoriai nestokoja modernių ir viena už kitą pažangesnių technologijų, todėl natūralu, kad gamintojai nori pristatyti jas visas. Tačiau ne visus technologinius terminus paprasta apibrėžti vienu žodžiu, o kai kurie tampa tokie įprasti, jog tampa savaime suprantami. Taip yra ir su terminu „Full HD”, kuris populiarėjant 3D technologijai, tampa vis svarbesnis ir svarbesnis.

Šis terminas svarbus ir LG – vis nesiliaudavo diskusijos ar naujoji trimačio vaizdo televizorių serija „LG Ciema 3D TV” atkuria Full HD vaizdus, ar ne? Todėl tenka pakalbėti kas iš tiesų yra HD.

HD („High Definition”) arba aukštos raiškos televizorius yra tas, kurio ekrane rodomas vaizdas turi 1080 horizontalių linijų. Standartiniai televizoriai įprastai atkuria tik 500 horizontalių linijų turinčius vaizdus. Nereikia nei sakyti, jog kuo didesnis horizontalių linijų skaičius, tuo geresnė televizoriaus vaizdo kokybė. Na, o geriausias rinkoje esančių televizorių kokybė šiandien yra Full HD.

LG trimačio vaizdo televizorius rodo du stereo vaizdus, kurių kiekvienas turi 540 linijas. Naudojant LG FRP („Film Patterned Retarder”) technologiją, šie du vaizdai harmoningai suderinami 3D akiniuose. Tokiu būdu akims perteikiamas pilnos 1080 arba HD raiškos vaizdas. Todėl LG televizorių ekranuose matomo vaizdo kokybė atitinka Full HD. Tai oficialiai patvirtino ir Europos elektros, elektronikos ir informacinių technologijų asociacija (žinoma kaip VDE), kuri LG televizoriui 42LW570S suteikė Full HD vaizdą patvirtinantį sertifikatą.

Be to, „LG Cinema 3D TV” turi nemirkčiojančio vaizdo kokybę patvirtinančius „Intertek” bei TÜV sertifikatus. Tai reiškia, jog „LG Cinema 3D” serijos televizorių žiūrovai naudoja pasyvaus 3D tipo akinius, kurie pašalina vaizdo mirkčiojimus ir kitus trukdžius, nesukelia galvos svaigulio, taip pat yra patogūs ir lengvi.