Žiūrėk tiek, kiek telpa

Ar prisimenate, kai tėvai perspėdavo nesėdėti arti televizoriaus ir nepraleisti prie jo daug laiko tam, kad nesugadintumėte akių? Akivaizdu, jog tėvai buvo teisūs, nes tuo metu jie dar neturėjo naujojo „LG Cinema 3D TV”.

Cinema 3D sertifikatas

Pasaulinės testavimo agentūros pripažino, jog „LG Cinema 3D TV” nekelia pavojaus akims net ir tuo atveju, jei televizorių žiūrime iš arti.

Šiais metais Amerikos optometrijos asociacija paskelbė, jog trimačio vaizdo televizorius neturi neigiamo poveikio vaikų regėjimui.

Prestižinio Čekijos akių priežiūros instituto LEXUM EYE CLINIC profesorius Martin Filipec atliko „LG Ciname 3D TV” bandymus. Buvo siekiama nustatyti naujos 3D technologijos FRP poveikį regėjimui. Tyrimas atskleidė, jog naujoji technologija neturi poveikio regėjimui.

Tokius pačius rezultatus atskleidė ir Čekijos dienraščio „Family Star” tyrimas. Televizorius žurnalistams paliko didelį įspūdį. Anot jų, jis ne tik nesukelia regėjimo problemų, bet ir leidžia mėgautis neįtikėtinai tikroviškais trimačiais vaizdais.

Negalime garantuoti dėl kitų rinkoje esančių 3D televizorių, tačiau verdiktas aiškus – „LG Ciname 3D TV” saugus tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.