Receptų paieška internete

Visiems žinoma kaip du kart du – jei ko nors nežinai, ieškok „Google”. Neseniai „Google” Didžiojoje Britanijoje pristatė naują receptų paieškos sistemą, patvirtindama, kad vis daugiau ir daugiau žmonių pasitelkia internetą į pagalbą prieš apsisprendžiant, ką gaminti namuose.

Receptai internete

Internetas – tikras patarimų lobynas. Todėl kulinaras Oliver Thring pataria kaip nepasiklysti – kur galima pasižvalgyti geriausių idėjų ir kur, jūsų labui, geriau neužklysti.

Pradėkime nuo „Epicurious” svetainės, kuri laikoma viena geriausių Amerikoje. Čia sukaupta daugiau nei 100 tūkst. unikalių receptų iš „Gourmet” ir „Bon Appetit” žurnalų bei specialūs garsių kulinarų receptai. Skaitytojai taip pat gali pasidalinti savo pačių idėjomis.

Sveitainė „AllRecipes” gali pasigirti paprastų bei kasdienai skirtų patiekalų receptų gausa. Svetainė puikiai tiks visiems, kurie nemėgsta eksperimentų ir siurprizų virtuvėje.

BBC savo skaitytojams pateikia dvi maisto ruošos svetaines. Pirmoje jų pateikiami geriausi BBC TV virėjų receptai – visi jie patikimi, viliojantys ir tiesiog verti būti pagamintais. Antroji svetainė „Good Food” taip pat nestokoja receptų, tačiau atsargiai – tarp jų gali pasitaikyti ir nemalonių išimčių.

O štai „Food Network” svetainė, su savo gana prieštaringais receptais, patenka į sąrašą tų, į kurias geriausia neužklysti. Abejonių dėl kilmės kelia ir garsiojo tinklaraščio „101 CookBooks” receptai, nors jų fotografijos – ieties labai gražios.

Vienas iš tinklaraščių, į kuriuos verta atkreipti dėmesį – tai Elise Bauer nuo 2003 metų rašomas „Simple recipes“. Čia pateikiami paprasti, viliojantys bei pagardinti lengvu humoro prieskoniu receptai.

David Lebovitz – aukščiausios klasės kulinaras, tad neveltui jo tinklaraštis įvertinamas kaip vienas geriausių. Na, o „Tartelette“ verta aplankyti jei norite pasisemti idėjų iš receptų nuotraukų, tačiau netinkamas maloniam skaitymui.

„Food Stories” ir „Hollow Legs” tinklaraščiai – geriausi britų tinklaraščių apie maistą pavyzdžiai. „Hollow Legs” vertinamas dėl azijietiškos virtuvės receptų, o „Food Stories” maloniai nustebina filmuota medžiaga.

Kad ir ką pasirinktumėte, verta įsidėmėti, kad receptų kokybė visuomet yra svarbiau už jų kiekybę.