Atkurta realybė

Kas priverčia mus Rembranto nutapytą senstelėjusį vyrą vertinti kaip aukščiausią meno formą? Kodėl mus taip žavi priešistoriniai piešiniai, tokie, kaip Prancūzijos Lascaux urvuose?

Atsakymas gana akivaizdus – realistiškumas. Šie piešiniai bei tapyba perteikia mums itin meniškus ir realistiškus vaizdus – visa tai traukia mūsų dėmesį ir priverčia jausti susižavėjimą.

Technologijos

Mūsų natūralus pasaulis yra trijų demencijų, todėl nenuostabu, jog norime perteikti jį kiek įmanoma tiksliau – nuo labiausiai sofistikuotų Escherio optinių iliuzijų ir nuostabiai tikslių Da Vinčio skulptūrų iki šiuolaikinių knygų su išlankstomais paveikslėliais ar Kalėdinių atviručių. Netgi darbe norime matyti detalesnius ir realistiškus vaizdus. Sakykime prezentacijos, kuriose naudojame įmantrias grafines figūras tam, kad suteiktume patrauklumo.

Technologijos

Nors beveik prieš šimtmetį pradėjome plėtoti gebėjimus kurti trimačius vaizdus kine, televizija paskutiniuosius 50 metų buvo įrėminusi vaizdą dvimatėje erdvėje. 3D vaizdai pradėjo populiarėti vos prieš dešimtmetį ir tik visai neseniai atkeliavo į namus.

Technologijos

LG yra vienas iš 3D technologijų lyderių pasaulyje. Kompanija vartotojams siūlo visus 3D vaizdui reikalingus namų pramogų įrenginius, pradedant televizorių serija „LG Cinema 3D TV”, baigiant 3D monitoriumi, kompiuteriu ar 3D projektoriumi.

Atkurtos trimatės realybės vaizdai tobulėja ir akivaizdu, jog nesibaigs ties televizoriaus ekranu.