“LG Plasma Pentouch TV”: nauja komunikacijos priemonė biure

LG pristatė programą „LG Plasma Pentouch TV“, skirtą greitai ir patogiai koreguoti paveikslėlius ar grafinius vaizdus prezentacijose susitikimų metu.

LG Pentouch TV

Standartinis prezentacijos papildymo būdas – vaizdo užfiksavimas, persiuntimas el. paštu arba „nukrovimas” kompiuteryje bei įkėlimas į „PowerPoint” programą – nėra labai sudėtingas ir blogas. Tiesiog eikvoja nemažai laiko ir tikrai nėra parankus, norint papildyti prezentaciją čia ir dabar.

LG Pentouch TV

Štai todėl LG sukūrė naują plazminį televizorių, kuris skatina kūrybiškumą bei glaudesnį komandos narių bendradarbiavimą, tuo pačiu metu leidžia apdoroti kasdienines užduotis, dalintis informacija.

Kaip jis veikia? Šio televizoriaus pagrindas – lietimui jautrus ekranas į kurį įdiegus specialią operacinę „LG Pentouch TV” sistemą galima piešti bei braižyti tarsi popieriaus lape. Ekrano apšvietimas suderintas su specialiu pieštuku, todėl tiksliai ir vikriai perteikia jo judesius ekrane.

LG Pentouch TV

Šis paprastas ir patrauklus sprendimas leidžia tarsi su kompiuterio pele valdyti ekrane esančias piktogramas, rašyti, piešti dokumente ar prezentacijoje. Pieštuku netgi galima paryškinti norimas vietas tekste.

LG Pentouch TV

Taigi, vietoj tradicinės susitikimų lentos ir rašiklio galite rinktis „LG Pentouch TV” ir braižyti diagramas tiesiai „PowerPoint” prezentacijose. Taip pat galite koreguoti paveikslėlius, dokumentus ir prezentacijas, saugomus kitose laikmenose.

Naujoji „LG Pentouch TV” sistema veikia kaip platforma – galima prisijungti prie interneto bei naršyti ieškant informacijos, ją talpinti prezentacijose. Tai patogu ir taupo laiką.

„LG Pentouch TV” suderinta su visomis „MS Office” programomis. Patogu tai, jog kartu su televizoriumi parduodami du, specialiai jam pritaikyti pieštukai, todėl galima dirbti komandoje realiu laiku.