Oro uostų stilius: koks keleivis esi?

Dar ne taip seniai skrydis lėktuvu buvo ganėtinai brangi pramoga. Galbūt dėl to senuose filmuose matome elegantiškas stiuardeses ir pasipuošusius, kaip šilkas glotnius keleivius.

Dabar, kai skrydžiai praktiškai tapo kasdienybe, oro uostuose – tikra spalvų ir apsirengimo stilių maišalynė. Vis tik gerokai atidžiau patyrinėjus, galima išskirti keletą keleivių kategorijų pagal jų apsirengimo stiliaus:

1. Etninis nuotykių ieškotojai

Etninis nuotykių ieškotojai

Kaip atpažinti minioje: žvejo tipo kelnės, draugystės apyrankė, sandalai, liemenė.

Ką tai sako apie juos: ką tik parvykę iš užsienio šalies, kurios likučius parsiveža įdegiu, plačia šypsena ir kelionę simbolizuojančiu atributu.

Labiausiai tikėtina, kad: dėvi spalvotus marškinėlius ar keistą drabužį iš įvairių medžiagų.

Mažiausiai tikėtina, kad: dėvi džemperį, apsaugantį nuo oro kondicionierių pučiamo vėsaus oro.

2. Prabangūs keliautojai

Prabangūs keliautojai

Kaip atpažinti minioje: šiai kategorijai galime priskiriami visi, bent kiek primenantys Viktorija Beckhem – figūrą pabrėžianti suknelė, dviejų dalių „Louis Vuitton” lagaminas, dideli „Dior” akiniai nuo saulės, dar didesni „Louboutin” kulniukai.

Ką tai sako apie juos: žino, kaip būti matomiems minioje. Komfortiškas drabužis kelionėje smerktinas – jei nėra aptemptas, tuomet netinkamas. Paprasti bekulniai bateliai? Šventvagystė – juk bateliai turi tikri flirtui.

Labiausiai tikėtina, kad: atrodys madingai ir prabangiai.

Mažiausiai tikėtina, kad: dėvės nuo kojų patinimo apsaugančias kojines iki kelių.

3. Po atostogų sugrįžtantys turistai

Po atostogų sugrįžtantys turistai

Kaip atpažinti minioje: aplankytą šalį menantys marškinėliai ir kepurė (pvz. „I love NY” ir pan.), išsipūtę kelioniniai krepšiai, pilni puodelių, pakabukų, šaldytuvų magnetų ir kitų suvenyrų.

Ką tai sako apie juos: taip džiaugiasi kelione, jog nori, kad pasaulis apie tai žinotų. O lėktuvas – puiki vieta pradėti nesibaigiančias kalbas.

Labiausiai tikėtina, kad: pirks marškinėlius su oro uosto logotipu.

Mažiausiai tikėtina, kad: bus su ausinėmis. Juk jie norės kalbėtis su jumis, su visais lėktuve, ilgai.

4. „Apgulti” tėvai

„Apgulti” tėvai

Kaip atpažinti minioje: apimta sielvarto veido išraiška, aptaškyti marškinėliai (vaikų paliktos dėmės), nuo pasų, dokumentų, žaislų, lėlių ir saldėsių sprogstanti kuprinė.

Ką tai sako apie juos: nori, kad skrydis baigtųsi jau dabar. Jiems mažai rūpi tai, kaip atrodo ir puikiai supranta likusiųjų reakcijas į jų „mažuosius angeliukus”.

Labiausiai tikėtina, kad: dėvi sportinį kostiumą.

Mažiausiai tikėtina, kad: dėvi ką nors baltos spalvos (ypač ilgą laiką).

5. Nuolatiniai keleiviai

Nuolatiniai keleiviai

Kaip atpažinti minioje: išmanieji telefonai (prispausti prie ausies), nesusiraukšlėjęs kostiumas, blizgantys batai, nešiojamas kompiuteris.

Ką tai sako apie juos: daug skraido, kaip George’as Clooney firma „Viskas ore”. Atrodo solidūs – viskas suderinta, netgi kelioninio krepšio rateliai.

Labiausiai tikėtina, kad: praplauks pro apsaugą.

Mažiausiai tikėtina, kad: dėvės sunkiai suvarstomus batus.

6. Ekstremalūs keliautojai

Ekstremalūs keliautojai

Kaip atpažinti minioje: lengvi ir patogūs kelioniniai batai, daugiafunkcinės kelnės, daugiafunkcinė liemenė, kuprinė (be abejo, daugiafunkcinė).

Ką tai sako apie juos: ar sunkiai pasiekiama gentis Amazonės miškuose bent kiek domėsis dizainerių kurtais batais? Žinoma ne. Todėl apsirengę jie taip, kad vos išlipę iš lėktuvų galėtų bristi per upę ar lipti į kalną.

Labiausiai tikėtina, kad: bus apsirengę komfortiškai.

Mažiausiai tikėtina, kad: išvaizda pretenduos į mados apdovanojimą.