Brangiausi pasaulio viešbučiai

Planuojant tiek verslo, tiek poilsinę kelionę, vienu iš svarbiausių rūpesčių tampa gyvenamosios vietos paieška. Galbūt finansinės galimybės leidžia rinktis tik geriausius variantus? O gal nuolat skundžiatės, kad „visur taip brangu”. Tikrai taip nebeatrodys, kai peržiūrėsite „Luxury-Hotels.com” sudarytą brangiausių pasaulio viešbučių sąrašą ir įsitikinsite kas iš tiesų yra brangu. Viešbučiai brangumas nustatytas pagal vidutinę dviviečio kambario kainą vienai nakčiai birželio-rugpjūčio mėnesiais.

Maia Luxury Resort & Spa

Brangiausių pasaulio viešbučių sąrašo pirmoje vietoje – Seišelių salose įsikūręs „Maia Luxury Resort & Spa”, kuriame viena naktis kainuoja 2455 JAV dolerius.

Hotel Pitrizza

Antrasis – Italijos, Porto Cervo kurorto viešbutis „Hotel Pitrizza”. Jame naktis kainuoja 2335 JAV dolerius.

Royal Mansour

Monakas – brangi valstybė, todėl nieko keisto, jog jame įsikūrusio viešbučio „Royal Mansour” svečiai už naktį turi pakloti 2327 JAV dolerius.

Hotel Cala di Volpe

Iš pirmo žvilgsnio atrodo keista, jog už naktį šiame, gana kukliame Italijos viešbučio „Hotel Cala di Volpe” kambaryje reikia mokėti 2286 JAV dolerius.

Wolgan Valley Resort & Spa

Penktoje brangiausių viešbučių sąrašo vietoje – „Wolgan Valley Resort & Spa” (Autralija), kuriame naktis kainuoja 2119 JAV dolerių.

Hotel Romazzino

Dar vienas Italijos viešbutis „Hotel Romazzino” patenka į prabangiausių sąrašą. Jame naktis kainuoja 2115 JAV dolerius.

La Reserve

Nedaug kaina (2112 JAV dolerių nakčiai) atsilieka Prancūzijos viešbutis „La Reserve”.

Jumeirah Dhevanafushi

Gal norite nuvykti į Maldyvus? Tuomet pasitaupykite. Naktis viešbutyje „Jumeirah Dhevanafushi” kainuos 2106 JAV dolerius.

Saffire Freycinet

Tikrai vertas 1576 JAV dolerių Australijos viešbutis „Saffire Freycinet”.

Gora Kadan

Japonija garsėja kaip šalis, branginanti ir preciziškai suprojektuojanti bet kokią gyvenimui pritaikomą vietą. Galbūt todėl viešbučiai čia taip pat brangūs. Naktis „Gora Kadan” kainuoja 1459 JAV dolerius.