Žaidimams pritaikytas 3D vaizdas

Kokia nauda iš didelio ekrano, jei negalite naudotis visomis jo galimybėmis? Jei esate žaidimų mėgėjas ir teko išmėginti komandinius (šaudymo, lenktynių) žaidimus, tikrai bent kartą to paklausėte savęs.

Dual Play

Žaidžiant konsolės tipo komandinius žaidimus – kuomet ekraną turite dalintis su oponentu – geriausias iki šiol taikomas metodas buvo padalinti ekraną į dvi dalis.

Padalinto ekrano metodas nėra blogas pasirinkimas. Tačiau vienintelis jo minusas, jog negalite žaisti pilname ekrane. O tai išties gana didelė problema, kai norime „įsilieti” į žaidimą.

Kas, jei galėtume žaisti kartu su oponentu ir tuo pačiu metu nesidalinti bendru ekranu? Viskas ko jums reikia, tai 3D televizoriaus ir specialių akinių poros.

Žinome, jog 3D televizoriai kartu su akinių pagalba sukuria du atskirus stereoskopinius vaizdus. Dešinė bei kairė akinių pusės skirtingai poliarizuotos tam, kad du vaizdo signalus sujungtų į vieną 3D vaizdą. Tačiau LG siūlo žaidėjams specialius akinius su dviem kairės (LL) arba dviem dešinės (RR) pusės stiklais, tokiu būdu du žmonės gali žiūrėti vieną televizorių, tačiau matyti du skirtingus ekranus.

Prieš pradedant nerimauti dėl kainos, prisiminkite, kad „LG Cinema 3D TV” akiniai yra prieinamos kainos, be to, jie skiriasi nuo tradicinių 3D akinių. Tradicinių 3D televizorių akiniai („shutter” tipo) neišvengia mirksėjimo konvertuojant du stereoskopiniuos vaizdus. Taip pat jie yra sunkūs ir pakankamai brangūs.

„LG Cinema 3D TV” serijos akiniai yra lengvi ir komfortiški, veikia lygiai taip, kaip esantys kino teatruose. Kiekvienas du ekranus sukurti galintis LG 3D televizorius parduodamas su 4 poromis 3D akinių bei 2 poromis žaidimams skirtų akinių (LL+RR). Taigi, nerimauti dėl reikiamų akinių nereikės.

Svarbu pridurti ir tai, jog žaidžiant „dviejų skirtingų ekranų” metodu, galėsite būti ramūs, jog jūsų oponentas negalės matyti kas vyksta jūsų ekrane J.