„LG Optimus Sol“ su OLED ekranu – Lietuvoje jau spalį

Spalio mėnesį Lietuvą pasieks naujas „LG Electronics” (LG) išmaniųjų telefonų „Optimus” serijos modelis „LG Optimus Sol”. 9,8 mm pločio telefonas su „Android 2.3 Gingerbread” operacine sistema išsiskirs 3,8 colių įstrižainės OLED ekranu, kuriame vaizdas aiškiai ir ryškiai matomas net ir saulėtą dieną.

LG Optimus Sol (E730) Android telefonas

„Subtilaus ir stilingas „LG Optimus Sol” yra patrauklus tiek pažangiomis išmaniojo telefono savybėmis bei populiaria „Android” operacine sistema, tiek ir prieinama kaina. Didžiausias jo išskirtinumas – OLED ekranas, kuriame vaizdas išliks aiškus ir ryškus bet kurioje aplinkoje”, – sakė Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company” prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Telefone įdiegtas 1 GHz taktinio dažnio procesorius leidžia sklandžiai ir greitai naršyti internete, o „Flash 10.1″ programinė įranga bei 3,8 colių WVGA raiškos ekranas kokybiškai atkuria spalvų gamą. „LG Optimus Sol” naudoja naują energijos valdymo sistemą, kuri 20-30 proc. prailgina baterijos veikimo laiką. Telefonas turi 5 megapikselių kamera su automatinio fokusavimo funkcija. Įdiegti belaidis DLNA tinklas ir „Wi-Fi Direct” funkcija leidžia dalintis – įkelti bei persiųsti – telefone esančius daugialypės terpės dokumentus.