Kruopščiam dulkių siurbimui LG siūlo „Kompressor Plus“

Patogiam ir kruopščiam namų valymui „LG Electronics” (LG) sukūrė dulkių siurblį „Kompressor Plus”. Patentuota LG dulkių suspaudimo sistema ir kitos pažangios technologijos padeda išlaikyti higienišką namų aplinką, kruopščiai pašalinti nešvarumus ir alergenus, išsaugoti švarą namuose.

LG VK8810HUMR be dulkių maišelio dulkių siurblys

„LG Kompressor Plus” yra patogiai valdovas ir skirtingus paviršius namuose leidžia valyti neįdedant daug pastangų, o dulkių suspaudimo technologija, galinga kompresoriaus bei filtravimo sistema užtikrina didžiausią švarą:

  • Efektyvi, pirmoji pasaulyje dulkių suspaudimo technologija tampriai suspaudžia dulkes siurblio viduje, taip sumažina išsiskiriančių nešvarumų ir alergenų kiekį ore. Naudotojams nereikia keisti dulkių maišelių – visi nešvarumai suspaudžiami specialiame dulkių inde, kurį valyti reikia daug rečiau, nei įprastai. Be to, susikaupusios dulkės pašalinamos greitai, lengvai ir švariai.
  • Galinga kompresoriaus sistema leidžia efektyviai siurbti ir filtruoti dulkes. Siurbiami nešvarumai patenka į konteinerį, tuo metu oro srovė laisvai praeina pro filtravimo sistemą jos neužteršdama.
  • Filtravimo sistema aptinka net ir mažiausias dulkes, taip pat aromatinių medžiagų bei alergenų daleles. Švelnus anglies HEPA 13 filtras surenka mikrodaleles ir leidžia prasiskverbti švariam orui. Taip užtikrinama komfortiška aplinka.
LG VK8810HUMR be dulkių maišelio dulkių siurblys

Vartotojų patogumui LG dulkių siurblys turi lengvai montuojamus ir naudojamus priedus. Pavyzdžiui – „TurboCombi” antgalį, pritaikytą skirtingoms valymo padėtims – sunkiai pasiekiamiems kampams, gležniems paviršiams ar kiliminėms dangoms.

Lietuvoje bus galima įsigyti tris „Kompressor Plus” modelius – „VK8828HQ”, „VK8820HU” bei „VK8810HUMR”.

  • Allesta

    Laba diena, kur būtų galima įsigyti kurį nors iš šių trijų :VK8828HQ”, „VK8820HU” bei „VK8810HUMR”?

  • Šiuo metu LG Lietuvoje neprekiauja dulkių siurbliais. Kai atnaujinsime prekybą – informuosime.