Lietuvoje – du LG SEPER LED linijos monitoriai

„LG Electronics” (LG) Lietuvoje pristato du SUPER LED linijos monitorius. Du rinkos naujokai – „LG E81” ir „LG IPS5” išsiskirs pažangiomis technologijomis, stilingu dizainu ir ryškiu, didelės rezoliucijos atkuriamu vaizdu.

LG E81 IPS LED LCD monitorius monitoriai

Pirmasis naujosios monitorių linijos atstovas – 23 colių įstrižainės „LG E81″. Dėl unikalios SUPER+ rezoliucijos monitorius išlaiko tolygią vaizdo kokybę net ir keičiant – didinant ar mažinant – ekrano formatą. Technologija SUPER+ suteikia didesnį nei 10,000,000:1 kontrasto santykį, o tai užtikrina didelį vaizdo ryškumą, tolygiai atkuriamą kokybišką vaizdą ekrano kraštuose, blausių spalvų pagyvinimą. „LG E81″ sužavės dizainu – stilingas titano ir chromo korpusas suteiks solidumo tiek namams, tiek biurui.

Naujasis monitorius „LG IPS5″ – puikus pasirinkimas norintiems išvengti erzinančio spalvų iškraipymo. Dviejų dydžių – 22 bei 23 colių įstrižainės – ekranas pritaikytas tiek kasdieniniams biuro, tiek dizaino darbams, pavyzdžiui koregavimui ar eksperimentams su DSLR tipo fotoaparatų nuotraukomis.

LG IPS5 IPS LED LCD monitorius monitoriai

„LG IPS5″ naudoja pažangią „In Plane Switching” (IPS) tipo matricą, kuri, palyginti su „Twisted Nematic” (TN), labiau išplečia žiūrėjimo kampą. Tai leidžia žiūrėti į monitorių iš bet kurio taško – vaizdo kokybė nenukenčia. LG garantuoja kokybišką spalvų sureguliavimą gamybos metu. Tai patvirtina pateikiama ekspertų ataskaita, kurioje įvertinta monitoriaus spalvų gama, temperatūros svyravimai, spalvų skirtumai. Stilingo, plono korpuso „LG IPS5″ gamyboje nenaudojama kenksmingų medžiagų.