Trys skanūs ir paprasti vaisinių kokteilių receptai

Su ašara akyse palydėjote paskutinę vasaros dieną ir su nostalgija prisimenate linksmiausias jos akimirkas? Tam, kad vasaros priminimai šildytų visą rudenį ir žiemą, siūlome keletą lengvų ir sveikų vaisinių kokteilių receptų.

Vaisių kokteiliai

Geltonosios ir žaliosios citrinos kokteilis

Geltonosios ir žaliosios citrinos kokteilis

Gaminimo būdas: sumaišyti ir suplakti citrinų, žaliųjų citrinų sultis, kokosų vandenį, avokadą bei agavų ir špinatų sirupą. Labai skanus ir gaivinantis kokteilis! Be to, avokadas turi „gerųjų” riebalų, tad išgėrę kokteilį dar ilgai jausitės sotūs.

Patarimas: įpilkite daugiau geltonųjų nei žaliųjų citrinų sulčių bei dar daugiau kokosų vandens. Jei norite, kad kokteilis būtų saldesnis, pridėkite daugiau agavų sirupo.

Bananų, migdolų ir cinamono kokteilis

Bananų, migdolų ir cinamono kokteilis

Gaminimo būdas: suplakite 1 šaldytą bananą, 1 valgomą šaukštą migdolų sviesto, 1 puodelį nesaldinto vanilinio migdolų pieno ir 1 arbatinį šaukštelį cinamono. Jei mėgstame saldžius kokteilius, galite įpilkite šiek tiek agavų sirupo.

Bananuose gausu kalio, kuris gelbsti nuo raumenų skausmo, o migdolų svieste esantys riebalai ir proteinai suteikia sotumo jausmą.

Vitaminų antplūdis

Vitaminų antplūdis

Šiam kokteiliui prireiks nemažai ingredientų, tačiau jį išgėrę jausitės ypač sveiki. Kokteiliui reikės pusės šaldyto banano, įvairių uogų, vienos ketvirtosios puodelio mango sulčių, tiek pat burokų bei morkų taip pat vienos citrinos sulčių, saujelės petražolių bei špinatų ir agavų nektaro. Visus šiuos ingredientus suplakite ir mėgaukitės vitaminų antplūdžiu!