LG parodoje „IFA 2011“ pristatė naujos kartos kompiuterio pelę

„LG Electronics” (LG) šių metų elektronikos technologijų parodoje „IFA 2011″ pristato kompiuterio pelę „LSM-100″ su viduje integruoti skaitytuvu.

kompiuterio pelė „LG LSM-100“

Specialiai naujajai pelei pritaikyta technologija gerokai patogesnė, palyginti su kitomis analogiškomis technologijomis. Pavyzdžiui, paspaudus pelės kairėje pusėje esantį mygtuką „Smart Scan”, galėsite lengvai manevruoti per visą dokumento ilgį kompiuterio ekrane, o pažymėtą plotą išsaugoti bet kuriuo patogiu formatu – PNG, JPEG, TIFF, BMP, PDF, XLS ar DOC, taip pat nuvilkti ir įkopijuoti jį į norimą programą.

Dar viena „LG LSM-100″ ypatybė – optinių simbolių atpažinimo programa, kuri nuskanuotą tekstą gali pakeisti į Microsoft Word dokumentą, tokiu būdu leidžia redaguoti ir keisti jį kaip tinkama. Ši programa pašalina būtinybę tekstą iš spausdintos medžiagos perrinkti rankiniu būdu, taip sutaupo daug laiko.

„LG LSM-100″ gali pažymėti ir nuskenuoti netgi A3 formato dokumentą, kas ne visuomet pavyksta su tradiciniais skaitytuvais. Lazerinis jutiklis yra tikslus ir patvarus, todėl greitai ir sklandžiai skenuoja įvairių formatų ir dydžių dokumentus.

Pelė yra kompaktiško dydžio bei modernaus dizaino. Dėl ergonomiškos formos ja patogu naudotis net ir ilgą laiką.