Parodoje „IFA 2011“ LG pristato 3D namų pramogoms skirtą techniką

Berlyne vyksiančioje parodoje „IFA 2011″ „LG Electronics” (LG) pristato visapusišką 3D namų pramogų technikos kolekciją: televizorius „CINEMA 3D Smart TV”, monitorius, 3D garso namų kino sistemas ir projektorius. Kolekciją papildo ir 3D akiniai, leidžiantys patogiai žiūrėti trimatį vaizdą.

IFA 2011

LG 3D kolekcijos pasididžiavimas – 55 colių įstrižainės Full LED televizorius „LW980S” su pažangiomis „CINEMA 3D” ir „Smart TV” funkcijomis bei apšvietimo technologija „LG NANO”. Kartu su „LW650S”, „LW570S” ir kitais „CINEMA 3D Smart TV” televizoriais „LW980S” atstovauja 3D televizorių linijai, iš kurios galima pasirinkti televizorių pagal pageidaujamą ekrano dydį, nustatymus ir kainą.

LG 55LW980S televizorius

Vienos iš didžiausių ir žymiausių Europos technikos agentūrų VDE šiai televizorių linijai suteiktas sertifikatas patvirtina, kad „LG CINEMA 3D Smart TV” rodo trimačius vaizdus Full HD raiška. Pripažinimą pelnė ir nemirkčiojantis LG televizorių vaizdas „Flicker Free”. Europos sertifikavimo agentūros TÜV ir „Intertek” nustatė, kad ilgesnis LG 3D televizorių žiūrėjimas nesukelia galvos svaigimo, kas nutikdavo žiūrint senesnius 3D televizorius.

„LG CINEMA 3D Smart TV” pristatomi kartu su patogiais ir lengvais 3D akiniais. Jie išsiskiria prieinama kaina, todėl net ir didelė žmonių kompanija gali patogiai žiūrėti 3D televizorių vienu metu. Platus žiūrėjimo kampas leidžia patogiai – sėdint atsilošus ar gulint ant šono – žiūrėti 3D vaizdus. Tuo tarpu pažangi vaizdo keitimo iš 2D į 3D funkcija ir „Smart TV” programų pakete esanti „3D Video-on-Demand” paslauga užtikrina, kad žiūrovai nepritruks kokybiško 3D vaizdo.

LG 3D technologijas „IFA 2011″ parodoje atskleidžia ir CINEMA 3D garso namų kino sistema „LG HX906TX”. Jos 9.1 garsiakalbių sistema sukuria kino teatro ar gyvo garso koncerto kokybei ir stiprumui prilygstančius garso efektus. Juos sustiprina keturi vertikalūs 3D garsiakalbiai – sistemoje esantis 360 laipsnių reflektorius garsiakalbių garsą nukreipia visomis kryptimis. Taip sukuriama koncertų salėms prilygstanti akustika. Tuo tarpu technologija „Sound Field Expansion” išplečia horizontalų garso lauką.

LG HX906TX CINEMA 3D garso namų kino sistema

LG pristato CINEMA 3D monitorius, kurių išskirtinės savybės – „Flicker-Free” vaizdas, 100 nitų šviesumo ekranas – daugiau nei du kartus ryškesnis nei tradiciniuose 3D monitoriuose. Perkantys monitorių gauna ir lengvus bei patogius 3D akinius. Monitoriuose integruota vaizdo keitimo iš 2D į 3D funkcija, kuri veikia nepriklausomai nuo to, ar monitorius yra prijungtas prie kompiuterio. Be to, 3D funkcija automatiškai įsijungia žaidžiant žaidimus.

Monitoriuje „LG D237IPS” naudojama ekrano technologija IPS („In Plane Switching”) išplečia žiūrėjimo kampą, užtikrina sklandų vaizdo ryškumo ir spalvų atkūrimą. O monitoriaus „LG D2000″ išskirtinumas – akies sekimo technologija, kuri leidžia trimatį vaizdą žiūrėti be specialių akinių.

LG D237IPS monitorius

Kitas „IFA 2011″ parodai skirto LG 3D stendo eksponatas – pirmasis pasaulyje 3D projektorius „LG CF3D”. Jame suderintas 1,250 ANSI liumenų šviesumas (2D vaizdui – 2,500 ANSI liumenų), 7000:1 kontrasto santykis ir technologija „TruMotion 120Hz”. Visa tai leidžia atkurti ryškų, sklandų aukštos kokybės 2D ir 3D vaizdą. Projektorius aprėpia iki 150 colių (įstrižai) projekciją. Su priekyje įmontuota kamera, kuri automatiškai kalibruoja šviesą ir vaizdą, „CF3D” sustiprina 3D efektus ir naudoja mažiau elektros energijos, lyginant su kitais 3D projektoriais. Projektorius išsiskiria ir mobilumu – dėl vientiso korpuso projektoriaus nereikia derinti rankiniu būdu.

LG 3D technikos kolekcijoje – ir „Blu-ray 3D” grotuvas „LG BD670″. Grotuvu lengva naudotis, jis suteikia tiesioginę prieigą prie plataus vaizdo turinio, „Smart TV” programų. Grotuvu galima groti ir „Blu-ray 3D” formato įrašus, todėl jis yra patogi platformą mėgautis greitai besiplečiančiu 3D turiniu.

LG stendą parodoje papildo patogūs, bet kuriam LG 3D produktai pritaikyti akiniai. Dėl nedidelės, visiems prieinamos kainos, 3D akiniai suteikia galimybę vienu metu trimačiu vaizdu mėgautis visiems šeimos nariams ar draugams. Šie akiniai pritaikyti ir įprastus akinius nešiojantiems žmonėms – jie gali būti prikabinami kaip papildomi stiklai. Stilių vertinantiems vartotojams LG siūlo prancūzų dizainerio Alain Mikli sukurtus 3D akinius. Dėl ergonomiško dizaino – optimalaus svorio, specialios nosies pagalvėlės, spyruoklinių rankenėlių su itin ilgais galiukais – šie akiniai nenuvargins juos dėvint ilgą laiką.

  • interesantas

    Laba diena. Ar imanoma Lietuvoje isigyti D237IPS monitoriu? Kur? Kokia galetu buti kaina? Aciu