Parodoje „IFA 2011“ LG stebins išmaniąja buitine technika

Šią savaitę Berlyne prasidėsiančioje tarptautinėje elektronikos technologijų parodoje „IFA 2011″ „LG Electronics” pristatys didžiausią savo išmaniosios buitinės technikos kolekciją. Naujuose LG buitinės technikos prietaisuose – šaldytuvuose, skalbimo mašinose, orkaitėse ir automatiniuose dulkių siurbliuose pritaikytos išmaniosios technologijos, kurios efektyviai sumažina elektros energijos kaštus ir palengvina kasdieninius namų ruošos darbus.

LG išmanusis šaldytuvas

LG buitiniai technikai „išmaniąsias” savybes suteikia keturios pagrindinės technologijos – „Linear Compressor”, „Inverter Direct Drive”, „Lightwave” ir KOMPRESSOR. Jas papildo pažangi technologija „Smart ThinQ” ir jos funkcijos „Smart Manager”, „Smart Diagnosis”, „Smart Access”, „Smart Adapt” ir „Smart Grid”. Šių technologijų ir savybių dėka LG buitinė technika yra ekologiška ir leidžia naudotojams kasdieniniuose darbuose taupyti energiją, jėgas bei laiką.

Viena iš LG naujovių – išmanusis šaldytuvas, kuris nuolat atnaujina ir pateikia informaciją, kurią vartotojas gali peržiūrėti išmaniajame telefone. Šaldytuvo maisto valdymo funkcija „Smart manager” informuoja, kiek ir kokių produktų yra šaldytuve, kada baigiasi jų galiojimo laikas. Išmanusis šaldytuvas taip pat gali pasiūlyti sveiko maisto receptų iš produktų, kurių yra šaldytuve.

LG išmanioji skalbimo mašina

Parodoje „IFA 2011″ pirmą kartą bus pristatyta „durų duryse” sistema „Smart Eco Door”. Tai pagrindinėse šaldytuvo duryse įmontuotos mažesnės durelės – jos suteikia lengvesnę prieigą prie dažnai naudojamų produktų, taip sumažina elektros naudojimą.

„Smart Diagnosis” funkcija leidžia apie gedimus ir kitas technines buitinių prietaisų problemas vartotoją informuoti telefonu. „Smart Access” funkcija suteikia dar daugiau komforto padėdama buitinius prietaisus valdyti nuotoliniu būdu per išmaniuosius telefonus. Pavyzdžiui, vartotojai galės įjungti ar išjungti išmaniuosius automatinį dulkių siurblį ir kontroliuoti įrenginį išvykus iš namų. „Smart Adapt” leidžia papildyti buitinę techniką naujomis programomis ar operacine sistemos atnaujinimais, pavyzdžiui, įdiegti naujus skalbimo rėžimus. Taip buitinė technika išliks moderni visą veikimo laiką.

LG išmanioji orkaitė

Parodoje „IFA 2011″ bus demonstruojamas LG 385 litrų talpos šaldytuve integruotas apatinis šaldiklis. Tai pirmasis tokios talpos šaldiklis, Europos Sąjungoje priskirtas aukščiausio energijos sąnaudų efektyvumo klasei A+++.

LG pristatys patvarias ir ekologiškas išmaniąsias LG skalbimo mašinas. Technologijos „LG 6 Motion Direct Drive” ir „TrueSteam” suteikia skalbimo mašinoms plačiausias skalbimo galimybes standartinio dydžio skalbyklių klasėje. Palyginti su kitomis A+++ energijos klasės mašinomis, šios išsiskiria 20 proc. aukštesniu energijos vartojimo efektyvumu.

LG išmanusis dulkių siurblys

„IFA 2011″ bus pristatyta eilė išmaniųjų LG buitinių prietaisų. Vienas jų – dulkių siurblys su išmaniuoju judesių davikliu. Jis leidžia dulkių siurbliui sekti žmogaus judesius valymo metu ir taip užtikrina nuodugnų ir pastangų nereikalaujantį valymą. Dar viena LG naujovė – apdovanojimą pelniusi „Lightwave Convection” orkaitė, kuri naudoja „Charcoal Lighting Heater” – medžio anglies elementą, kuris leidžia lengvai gaminti natūralius ir sveikus patiekalus. Parodos lankytojus nustebins ir naujo tipo drabužių spinta „LG Styler” – ji sumažina drabužių raukšles ir nemalonius kvapus, taip pat valo drabužius garais.