Neįprastos vizitinės kortelės

Tvarkinga, oficiali apranga, mandagus bendravimas, gero elgesio manieros – tai tik keletas etiketo komponentų, privalomų verslo aplinkoje. Prie šio sąrašo derėtų pridėti ir vizitines korteles. Nors išradingas vizitinės kortelės dizainas negarantuos verslo sėkmės, tačiau tai viena iš tų smulkmenų, kurios potencialiam verslo partneriui gali palikti neišdildomą įspūdį.

Nepraleiskite progos pademonstruoti ne tik geriausių savo savybių, bet ir to, jog jūsų kompanija yra moderni ir kūrybiška. Tik neįsprauskite vaizduotės į pabodusio stačiakampio rėmus. Be to, nepamirškite, kad žmonėms patinka žaisti ir spręsti galvosūkius.

Vizitinė - kaukė

1. Šios linksmos vizitinės kortelės pagamintos iš peršviečiamo plastikinio popieriaus. Ant jų nupieštos detalės – ūsai, barzdelės, akiniai – sukuria linksmas kaukes, kurias galima prisidėti prie veido.

Vizitinė - kaukė

2. Bendrovė „Tok&Stok” iš savo vizitinės kortelės pagamino linksmą žaisliuką. Norėdami parodyti, kad jų baldai lengvai ir greitai surenkami, jie sukūrė vizitinę kortelę, kuri išsilanksto į kėdutę. Ant kėdės atlošo „įsitaisęs” bendrovės logotipas, o ant sėdynės – adresas ir telefono numeris.

Korektorės vizitinė

3. Vizitinė kortelė ant trumpučio pieštuko su pernelyg dideliu trintuku. Puiki Helenos Ayres, dirbančios korektore, idėja.

Restorano vizitinė

4. Vietoje rašalo šioje kortelėje naudojamos citrinų sultys, todėl paėmus ją į rankas matomas tik užrašas „paskrudink mane”. Pakaitinus kortelę virš ugnies išryškės citrinų sultimis darytas antspaudas. Paslėpta žinutė – restorano pavadinimas ir kontaktai.

Restorano vizitinė

5. Vizitinė kortelė ant „LEGO” kaladėlės puikiai atspindi „LA Chambre – Architecture” propaguojamas vertybes – vaizduotę ir patirtį statybose.

Pilates pristatanti vizitinė

6. Vizitinė kortelė paprastai ir linksmai atskleidžia pilačių privalumą – greitai atgaunamą kūno lankstumą.

Vizitinė kosmetologams

7. Vietoje įprastos vizitinės kortelės, viena kosmetologė sukūrė antspaudą, imituojantį lūpdažio paliekamas žymes. Antspaudu galima pažymėti įvairias medžiagas – servetėles, popierių, marškinių apykaklę ir t.t.

Jogos meistrų vizitinė

8. Nebrangus, tačiau efektyvus sprendimas pademonstruoti joga užsiimančių žmonių lankstumą. Lankstūs šiaudeliai, dalinami vaisių koktelių baruose, yra puikus būdas prisistatyti.

Kepyklos vizitinė

9. Ši vizitinė neabejotinai patiks visiems praktiškiems žmonėms. Valgomos, įvairių skonių vizitinės kortelės buvo sukurtos norit pristatyti kepyklėlę.

Vizitinė

Ranka parašytas telefono numeris daro šią vizitinę kortelę išskirtine ir asmeniška. Juk išties malonu žinoti, jog kažkas į šios kortelės kūrybą įdėjo nemažai pastangų ir laiko.

  • Lukrecija Smith

    Tikrai išskirtinės vizitinės. Bet manau tokios tinka tik jei tikrai yra susijusios su pačios įmonės komunikacija. Manau, kad tokios kortelės padeda formuoti tikrai išskirtinį įvaizdį :)