Jūsų vakarėlio gidas

Pavargote nuo banalių linksmybių klubuose? Kodėl gi penktadienio vakarą draugų nepakvietus pas save ir neįrodžius, jog gebate organizuoti ne ką prastesnes linksmybes nei bet kuris miesto klubas? Keletas patarimų jums padės suorganizuoti išskirtinį ir linksmą vakarėlį, kurį jūsų draugai dar ilgai prisimins.

Nusistatykite biudžetą. Bet kas gali suplanuoti tobulą vakarėlį, tačiau svajonės ir realybė dažnai prasilenkia. Pirmiausiai nuspręskite, kiek galite išleisti trims pagrindiniams dalykams – maistui bei gėrimams, linksmybėms ir dekoracijoms. Tikslūs paskaičiavimai nebūtini, tačiau apytikslis biudžetas apsaugos nuo karčių ašarų po vakarėlio.

Nusistatykite biudžetą

Pasirinkite temą. Dažnas vakarėlis nenusiseka, nes paprasčiausiai neturi temos. Tema gali tapti bet kas – cirkas, pasakos ar paslaptingos žmogžudystės žaidimas. Paskatinkite visus pasiruoši vakarėliui pagal jūsų sugalvotą temą – kuo labiau jūsų svečiai įsijaus į vaidmenis, tuo smagiau praleisite vakarą.

Nusistatykite biudžetą

Pakvieskite svečius. Tikriausiai sutiksite, kad elektroniniai laiškai ar socialinių tinklų teikiamos galimybės yra greičiausias ir paprasčiausia būdas į vakarėlį pakviesti svečius. Visgi, jei norite, jog vakarėlis būtų išties ypatingas, nepatingėkite paštu išsiųsti asmeninio pakvietimo.

Linksmybės. Jei rengiate vakarėlį paplūdimyje, dėl dekoracijų pernelyg sukti galvos neteks. Visgi, vis tiek iš anksto turite apgalvoti, kokios veiklos galite pasiūlyti savo svečiams. Apgalvokite, kokius žaidimus žaisite, kokių papildomų daiktų ar įrenginių gali prireikti.

Linksmybės

Maistas ir gėrimai. Vakarėlio tema padės nuspręsti, ką patiekti svečiams: paprašykite virėjų paruošti patiekalus, kurie tiktų prie vakarėlio nuotaikos ir dvasios. Jei žinote, kad jūsų draugų tarpe yra kokiems nors maisto produktams alergiškų žmonių, nepamirškite pasirūpinti maistu, skirtu specialiai jiems.

Dekoracijos. Priklausomai nuo vakarėlio tipo, dekoracijos gali būti paprastos arba ištaigingos. Jei vakarėlis vyks lauke, pasirūpinkite žibintais, jei veiksmas vyks viduje, malonią aplinką galite kurti derindami staltiesių, užuolaidų ir kėdžių uždangalų spalvas.

Dekoracijos