LG pristato trimatį vaizdą atkuriantį monitorių – televizorių

„LG Electronics” (LG) pristato naujausios kartos monitorių „DM50D” su TV funkcija, kuris vartotojams suteikia pažangias „Cinema 3D TV” savybes. Žaidimams ir kinui idealiai tinkantis „DM50D” parduodamas kartu su trimačio vaizdo akiniais. Lyginant su įprastais 3D akiniais, jie yra lengvesni ir patogesni – be elektrinių dalių.

LG DM2350D 3D  TV monitorius

„Mūsų atlikto tyrimo duomenimis, žmonės domisi 3D monitoriais, tačiau nerimauja dėl nepatogių akinių, galimų sveikatos sutrikimų ir trimačio vaizdo gylio trūkumo. Pagal „Cinema 3D” technologiją sukurtas monitorius – televizorius „DM50D” tokių trūkumų neturi, todėl užtikrina aukščiausią 3D rinkoje turinio ir žaidimų kokybę”, – sako Si-hwan Park, „LG Home Entertainment Company” monitorių departamento viceprezidentas.

Naujojo „DM50D”, kaip ir televizorių „LG Cinema 3D TV”, išskirtinumas yra „Flicker-free” vaizdas, kurio kokybė patvirtinta TÜV ir „Intertek” sertifikatais. Jie liudija, kad aukštą vaizdo kokybę suteikiančiame monitoriuje išspręsta pašalinio mirgėjimo, atsirandančio tradiciniuose 3D monitoriuose ir galinčio sukelti sveikatos sutrikimų, problema.

LG DM2350D 3D  TV monitorius

Lyginant su įprastais 3D monitoriais, „DM50D” ekranas dvigubai ryškesnis, o naudojami 3D akiniai yra patogūs, lengvi ir be baterijų, tad jų niekuomet nereikia įkrauti. Taip pat galima pasirinkti 3D akinius, tinkamus užsidėti ant įprastų akinių. Šios „DM50D” akinių savybės leidžia pasinerti į ilgas darbo, žaidimų ar kino žiūrėjimo sesijas. Akiniai taip pat suderinami su visais „Cinema 3D” savybės turinčiais LG gaminiais.

„DM50D” monitoriuje – televizoriuje integruota vaizdo keitimo iš 2D į 3D funkcija, tad aukščiausios kokybės vaizdą galima stebėti ir skrydžio metu. Keitimo funkcija veikia nepriklausomai nuo to, ar monitorius prijungtas prie kompiuterio. Be to, 3D funkcija automatiškai įsijungia žaidžiant žaidimus.

„DM50D” atkuria HDTV vaizdo kokybę, o integruotas DTV imtuvas priima MPEG4, DVB, DVBT ir kitus skaitmeninės televizijos signalus. „DM50D” turi gerą erdvinio garso sistemą ir HDMI sąsają, kurios dėka greitai prijungiami 3D žaidimų kompiuteriai ir kiti įrenginiai. Prie monitoriaus taip pat galima prijungti USB laikmeną, o nuotraukas bei vaizdo įrašus peržiūrėti tiesiogiai, be kompiuterio.

23 colių dydžio „DM50D” monitorių Lietuvoje bus galima įsigyti rugsėjo mėnesį.