„LG Electronics” apklausa parodė, kad lietuviams svarbiausias išmaniosios buitinės technikos privalumas yra galimybė sutaupyti

„LG Electronics” socialiniame tinkle „Facebook” atliktos apklausos duomenimis, svarbiausiais išmaniosios buitinės technikos privalumas yra galimybė sutaupyti. Taip mano 72,4 proc. apklausoje dalyvavusių lietuvių. 13,7 proc. respondentų nurodė, kad jiems svarbiausia yra galimybė gyventi „žaliau”, o 12 proc. – mažesnis elektros sunaudojimas.

Smart ThinQ

Tokie patys klausimai apie išmaniosios buitinės technikos privalumus buvo užduoti ir Latvijos bei Estijos gyventojams. Kaip ir lietuviai, didžioji dalis apklausoje dalyvavusių latvių (54 proc.) kaip didžiausią išmaniosios buitinės technikos privalumą nurodė galimybę sutaupyti. Tuo tarpu dauguma (76,7 proc.) apklausoje dalyvavusių Estijos gyventojų nurodė mažesnę elektros sąnaudą kaip pagrindinį išmaniosios buitinės technikos privalumą.

Panašią gyventojų apklausą Jungtinėse Amerikos Valstijose atliko tyrimų bendrovė „Zpryme Research”. Didžioji dalis apklausoje dalyvavusių amerikiečių (81 proc.), taip pat kaip lietuviai ir latviai mano, jog galimybė sutaupyti yra svarbiausias išmaniųjų buitinių prietaisų privalumas. Efektyvesnį elektros suvartojimą, kaip svarbiausią privalumą, nurodė 78 proc. respondentų, o „žalesnį” gyvenimo būdą nurodė 73 proc. respondentų.

2011 metų balandį tyrimų bendrovės „Pike Research” išleistame pranešime teigiama, kad nors metų pradžioje išmaniųjų prietaisų pardavimai tesiekė 509 milijonus JAV dolerių, 2015-aisiais jie turėtų išaugti iki 6,2 milijardų JAV dolerių, o 2019-aisiais – net iki 26,1 milijardų JAV dolerių per metus. Kitos tyrimų bendrovės „Zpryme Research & Consulting” duomenimis, iki 2020-ųjų įprastą buitinę techniką visiškai pakeis išmanioji.

Išmanieji buitinės technikos prietaisai yra pagaminti naudojant naujausias ekologiškas technologijas ir pasižymi funkcionalumu bei efektyviu elektros panaudojimu. LG siūloma išmanioji buitinė technika vartotojams taip pat leidžia efektyviau ir greičiau atlikti kasdienius darbus.

skalbimo

„LG THINQ” technologijos ženkliai palengvina kasdieninės namų ruošos darbus ir padeda lengvai valdyti namų apyvokos prietaisus per išmaniuosius telefonus bei planšetinius kompiuterius. „LG THINQ” technologija pasižymi penkiomis pagrindinėmis savybėmis – „Smart Grid”, „Smart Diagnosis”, „Smart Access”, „Smart Adapt” ir „Food Management” – kurios leidžia vartotojams nuotoliniu būdu valdyti jų namuose esančią buitinę techniką.

„Smart Grid” funkcija padeda taupyti energiją, mažinti sąskaitas bei gyventi ekologiškiau. „Smart Diagnosis” funkcija padeda nustatyti gedimus be specialisto pagalbos ir taip sutaupyti nemažai laiko bei pinigų, o „Smart Access” funkcija leidžia nuotoliniu būdu sekti ir valdyti buitinę techniką. Nuo šiol net ir būdami darbe galėsite paleisti skalbimo mašiną ar reguliuoti šaldytuvo temperatūrą.

„Food Management” funkcija vartotoją informuoja apie šaldytuve esančius produktus ir kada baigiasi jų galiojimo laikas. „Smart Adapt” funkcija leidžia „Wi-Fi” bevielio ryšio pagalba atsisiųsti buities technikos valdymo sistemos atnaujinimus, suteikia prieigą prie didelės receptų duomenų bazės, leidžia pasirinkti priimtiniausius skalbimo režimus bei siūlo daugybę kitų, pagal vartotojų poreikius pritaikytų atnaujinimų, kurie palengvina namų ruošos darbus.

Naujausius išradimus buitinės technikos rinkoje „LG Electronics” pristatė CES parodoje metų pradžioje, o dar daugiau naujovių ketinama pristatyti šį rugsėjį Berlyne vyksiančioje „IFA” parodoje.