LEGO gyvūnai zoologijos sode

Niujorko Bronkso zoologijos sodas susilaukė netikėto pagausėjimo. Nuo šiol vietos gyventojai ir smalsūs turistai čia traukia apžiūrėti ne tik egzotiškų gyvūnų, bet ir įspūdingų jų kopijų, pagamintų iš LEGO kaladėlių.

LEGO tigras

Patyrę LEGO „skulptoriai” sukūrė nemažai realaus dydžio gyvūnų imitacijų, kurios buvo „apgyvendintos” natūralioje zoologijos sodo aplinkoje: grupelė LEGO flamingų tupi tikrame vandenyje, o LEGO gorila su atžala sėdi aukštoje žolėje. Visgi, daugiausiai susižavėjimo šūksnių sulaukia beveik dviejų metrų aukščio LEGO žirafa bei grėsmingai nasrus pražiojęs liūtas, kuris, rodos, tik ir taikosi kam nors įkąsti.

LEGO gorila

LEGO gyvūnai ne tik džiugina zoologijos sodo lankytojus, bet ir vykdo šviečiamąją misiją – daugumos gyvūnų kopijos buvo pagamintos norint priminti apie laukinių gyvūnų spartų nykimą ir laukinės gyvūnijos asociacijos pastangas sustabdyti šį procesą. Jei artimiausiu metu ketinate keliauti į Niujorką, būtinai užsukite į Bronkso zoologijos sodą, o jei ne, į LEGO gyvūnus žvilgterėti galite ir čia.

LEGO žirafa

Šią LEGO skulptūrą nesunku supainioti ir su tikra ilgakakle žirafa.

LEGO aštuonkojis

Mėgstantys vandens gyvūniją turės kur paganyti akis.

LEGO meška

Iš padilbų žiūrinti meška atrodo labiau draugiška, nei pikta.