Prancūzų dizainerio Alain Mikli sukurtus LG 3D akinius bus galima įsigyti Lietuvoje

Lietuvoje netrukus bus galima įsigyti pasaulyje žinomo prancūzų akinių kūrėjo Alain Mikli sukurtus LG 3D akinius, kurie pagaminti suvienijant technologijų inovacijas ir elegantišką dizainą. Šis dizainerio kūrinys įrodo, kad 3D akiniai gali būti patogūs ir patrauklūs bei leidžia mėgautis kokybišku trimačiu vaizdu.

LG 3D akiniai, Alain Mikli

Alain Mikli sukurti akiniai kuria naujus šios srities dizaino ir nešiojimo bei naudojimosi patogumo standartus. Skirtingai nei šiuo metu vartotojams siūlomi 3D akiniai, LG naujovės gamybai naudota ne plastmasė, o keli metalai. Kurdamas akinius dizaineris išsaugojo savo autorinį braižą – akiniai yra aptakių formų.

LG 3D akiniai, Alain Mikli

Be to, šie akiniai yra ergonomiški ir vartotojui labai patogūs. 3D akinių svoris optimaliai paskirstytas tarp kojelių ir stiklų, todėl žmogus mažiau pavargsta nešiodamas akinius ilgesnį laiką. Speciali dizainerio ir LG patentuota akinių ąselė užtikrina, kad akiniai gerai priglunda prie viršunosės. Lanksčių kojelių su prailgintais galiukais dėka akiniai gerai priglunda prie galvos.

LG 3D akiniai, Alain Mikli

Lietuvoje bus parduodamas ribotas kiekis Alain Mikli sukurtų akinių. Juos rasti bus galima didžiosiose elektronikos prekių parduotuvėse.

Prancūzų dizainerio Alain Mikli kūrybos tradicija tęsiasi jau daugiau kaip 30 metų. Pripažinimą tarptautiniu mastu jis pelnė kurdamas patogius ir stilingus akinius. Dizainerio bendrovė turi parduotuves visame pasaulyje, tarp jų Niujorke, Paryžiuje bei Milane.