Patrauklusis aš

Kas geriau žino, kaip atrodyti stilingai nei moterys. Įkvėpimo jos gali pasisemti iš dizainerių, stilistų, laisvalaikio žurnalų. Savo patarimus ir išmintį jos mielai žarsto ir viena kitai. Tačiau žvelgiant į vyrus, kurie kiekvieną darbo dieną dėvi tradicinius juodus kostiumus, sunku pasakyti kuo vienas ar kitas išsiskiria iš minios.

Tačiau vyrai, iš pirmo žvilgsnio, taip apriboti kasdieninio aprangos kodo gali atrodyti stilingi ir išskirtiniai – tereikia pasirinkti ir sumaniai suderinti aprangos detales. O jos neapsiriboja vieninteliu kaklaraiščiu.

Pasižvalgius po aukštosios mados podiumus galime išvysti, jog dizaineriai Europiečiams siūlo derinti kostiumus, permatomus šalikus, marškinėlius, sandalus ir netgi šortus.

Pasirinkimo išties nemažai, tačiau svarbiausia neperlenkti lazdos, tam kad atrodytumėte patraukliai, o ne dirbtinai. Dažnai pokytis kasdieniniame stiliuje gali būti tiesiog aksesuaras, sakykim:

  • apyrankė, kurią galima nešioti tiesiog po laikrodžiu. Beje, šį aksesuarą labai pamėgo Italų vyrai;
  • kelnių diržas – jūsų stiliui įtakos gali turėti tiek sagties forma, tiek diržo odos tipas ar spalva;
  • rankogalių segtukai – dabar, kai šis aksesuaras dažnai nepelnytai pamirštamas, tinkamos formos ir tekstūros segtukai tapo tiek solidumo, tiek ir išskirtinio stiliaus ženklu;
  • švarko kišenės nosinaitė – sunku patikėti, tačiau prie švarko formos ir spalvos pritaikyta nosinaitė pabrėžia stilių;
  • Laikrodis – matyt kitaip, nei nosinaitės, laikrodžio svarba neabejoja nei vienas vyras. Tačiau dažnas pamiršta, jog tai nėra tik laiką rodantis daiktas, bet ir stiliaus detalė.

O dabar sugrįžkime prie paties kostiumo ir pasižvalgykime kas dabar „madoje”.

Dvieilis kostiumas

Dvieilis kostiumas

Šis 80-aisiais populiarus modelis į Europą „sugrįžo” kartu su 2012 m. pavasario kolekcija. Tikriausiai manysite, jog su šiuo modeliu atrodysite kaip jachtos kapitonas ar misteris Visata. Tačiau dizaineriai atskleidžia naują stiliaus detalę – keturias (po dvi kiekvienoj eilėje) sagas vietoje senajame modelyje buvusių šešių ar daugiau. Prie šio modelio rekomenduojama derinti spalvingus kaklaraiščius ir nosines, taip pat nešioti talpų odinį portfelį.

Visagalė chaki spalva

Visagalė chaki spalva

Yra manančių, jog chaki spalvos kostiumas atrodo kaip dokų darbininkų kasdieninis drabužis. Tiesa, chaki spalvos drabužis atrodo mažiau formalus nei vilnos kostiumas, tačiau yra būdų, kaip pataikyti tiesiai į dešimtuką ir rasti kompromisą tarp tradicinio verslo ir laisvalaikio aprangos kodo. Vienas iš būdų – atsisakyti kaklaraiščio ir sutelkti dėmesį į marškinių tekstūrą ir spalvas. Prie šio kostiumo puikiai derės balti sportinio tipo batai (tačiau ne sportiniai bateliai) ir rudas odinis krepšys.

Miesto pietietiškas

Miesto pietietiškas

„Blogose rankose” medvilninio audinio kostiumas gali atrodyti tarsi užsilikęs iš senų laikų – tai viena iš priežasčių, kodėl kai kurie vyrai nedėvi tokio tipo kostiumų. Paslaptis, kaip atrodyti stilingam – tai padaryti šios tekstūros kostiumą labai miestietišką. Pradėkite nuo batų. Rinkitės klasikinius rudus ar juodus, kuriuos galima dėvėti tiek su kojinėmis, tiek be jų. Paprasta kišeninė nosinaitė taip pat padarys šio tipo kostiumą solidesnį, o plonas medvilninis kaklaraištis suteikia lengvumo ir suderinamumo. Prie šio kostiumo puikiai derės kuprinė, tačiau nenešiokite jos ant peties – ji suraukšlės kostiumą.

Tamsiai mėlyna nauja

Tamsiai mėlyna nauja

Vyrams, kurie mėgsta konservatyvų stilių, tačiau nenori būti nuobodomis, rekomenduojama rinktis tamsiai mėlynos spalvos kostiumus. Prie jų derės įmantrios šviesiai mėlynos rankogalių sąsagos, kurios išlaikys solidumą, tačiau pridės spalvingumo. Tokiems kostiumams puikiu aksesuaru gali tapti kojinės, taip pat daug dėmesio verta skirti kaklaraiščio raštams ir spalvoms.