„LG Optimus 3D“ žiniasklaidos diena

„LG Electronics” žengė dar vieną svarbų žingsnį. Bendrovė pradėjo savo naujųjų telefonų „LG Optimus 3D” prekybą Pietų Korėjoje. Kviečiame nukeliauti į Pietų Korėjos sostinę Seulą ir pasižvalgyti po LG surengtos „LG Optimus 3D” žiniasklaidos dienos „užkulisius“.

LG Optimus 3D (P920) Android telefonas

„LG Optimus 3D” renginio metu „LG Electronics Mobile Communications Company” prezidentas ir vykdomasis direktorius Dr. Jong-seok Park teigė, kad LG įžengė į naują, trimačių telefonų erą. Jis sakė tikintis, jos 3D prietaisų ir turinio infrastruktūra bus plėtojama greitai ir sėkmingai.

Tuo tarpu vienas iš renginio svečių, filmų režisierius Jang Jin dėkojo LG už galimybę savo naująjį filmą nufilmuoti trimačiu telefonu. Jis taip pat išreiškė viltį, jog nuo šiol dar daugiau talentingų žmonių galės kurti savo filmus naudodamiesi telefonais.

Naujasis telefonas gali pasigirti maksimaliu programų veikimo efektyvumu, o jo naudojimas nereikalauja specialių 3D akinių. Be to, naujajame savo telefone LG pasiūlys septyniolika stereoskopinių 3D (S-3D) žaidimų, kuriuos pristato išmaniesiems telefonams skirtų žaidimų kūrėja „Gameloft”. Manoma, kad „LG Optimus 3D” taps rinkos lyderiu, diktuojančiu naujus telefonų standartus.

Lietuvoje telefonas „LG Optimus 3D” bus pristatytas rugpjūčio mėnesį.