„LG CINEMA 3D TV“ sulaukė žinomo žurnalo pagyrų

„LG CINEMA 3D TV” serijos televizorius „LG CINEMA 3D 47LW5500″ sulaukė garsaus IT žurnalo „PC Magazine” pagyrų. Vienas iš žurnalo redaktorių Willas Greenwaldas pasidžiaugė, jog pagaliau išmušė „pasyviosios 3D” technologijos valanda, o kiti rinkos dalyviai turėtų sekti LG pavyzdžiu. Mums belieka pridurti, jog „LG CINEMA 3D 47LW5500″ patrauklus tiek vaizdo kokybe, tiek ir prieinama kaina bei stilingu dizainu.

Ką gi reiškia terminas „pasyvusis 3D”. Kalbant techniškai, tai yra „Film-type Patterned Retarded” arba FRP technologija. O paprastais žodžiais tariant, ši technologija „pristatė” dar vieną, antrąjį 3D televizorių tipą – iki jo rinkoje buvo pristatomi televizoriai su „Active Shutter” tipo akiniais.

LG 47LW5500 Cinema 3D Smart TV televizorius

Su „Active Shutter” tipo akiniais žiūrėdami 3D televizorių, turime sėdėti tiesiai prieš ekrane įmontuotą infraraudonųjų spindulių daviklį. Maža to, akiniai yra dideli ir sunkūs, juos nepatogu dėvėti, o nuolatinis mirkčiojimas gali sukelti akių nuovargį.

LG šią problemą išsprendė pasitelkdama FRP technologiją. Būtent jos dėka, „LG CINEMA 3D 47LW5500″ sulaukė puikaus „PC Magazine” vertinimo bei pelnė „redaktoriaus pasirinkimo” statusą. Pagyrų sulaukė ir kur kad mažesnė „LG CINEMA 3D TV” kaina, palyginti su įprastais 3D televizoriais. Be to, žurnalistai gyrė išskirtinę vaizdo kokybę žiūrint tiek dvimačiu, tiek trimačiu režimu.

„PC Magazine” atliko bandymą, kurio metu garsųjį James Camerono filmą „Avatar” žiūrėjo per įprastą 3D televizorių ir „LG CINEMA 3D 47LW5500″. Po testo Johnas R. Dalaney sakė: „Buvau sužavėtas ryškaus ir aiškaus vaizdo – galėjau išskirti kiekvieną detalę. Vaizdas buvo šviesus, o spalvų kokybė – tiesiog nuostabi”.

PC Magazine Greentech Logo

„PC Magazine” gerai įvertino „LG CINEMA 3D 47LW5500″ dizainą bei funkcionalumą, pabrėždamas elegantiško, juodo korpuso aptakumą ir lengvą prieigą prie pagrindinių jungčių (4HDMI, 2USB). Nepastebėtas neliko ir unikalus „Magic Motion” nuotolinio valdymo pultelis, kuris veikia beveik taip pat kaip kompiuterio pelė. „Kartą jį išbadęs, niekaip negalėjau padėti atgal. Tikiuosi, kad ši technologija prigis visų televizorių nuotolinio valdymo pulteliuose”, – rašė J. R. Dalaney.

Žurnalistai nepamiršo ir to, jog naujasis LG televizorius naudoja mažai elektros energijos. Dėl išskirtinio taupumo „LG CINEMA 3D 47LW5500″ buvo pavadintas „energijos šykštuoliu”. O už nedidelį energijos suvartojimą „LG CINEMA 3D 47LW5500″ pripažintas „žaliąja technologija”.

Bene didžiausių liaupsių sulaukė „LG CINEMA 3D 47LW5500″ 3D akiniai. Delanay teigimu, įprasti „Shutter” tipo akiniai yra dideli, nepatogūs ir brangūs. Tuo tarpu LG Cinema 3D akiniai patogūs, todėl televizorių galima žiūrėti iš bet kurios kambario vietos ir nevarginti akių. Be to, perkantiems „LG CINEMA 3D 47LW5500″ dvi akinių poros duodamos nemokamai.

Apžvalgos pabaigoje „PC Magazine” komanda teigia, jog „LG CINEMA 3D 47LW5500″ perteikia nuostabią dvimačio ir trimačio vaizdo kokybę. Be to, įsigydami LG CINEMA 3D „47LW5500″ papildomai gaunate dvi poras akinių, „Magic Motion” nuotolinio valdymo pultelį, interneto programų pasirinkimą, energiją saugantį LED apšvietimą. Vos už 4000 litų gausite vieną geriausių HD televizorių, tad nenuostabu, jog mūsų redaktorius renkasi LG CINEMA 3D 47LW5500″.