„LG Optimus 3D“ vartotojams – populiarūs kompanijos „Gameloft“ žaidimai

„LG Electronics” (LG) pranešė žengianti į nešiojamųjų žaidimų įrenginių rinką. Naujajame savo telefone „LG Optimus 3D” bendrovė pasiūlys septyniolika stereoskopinių 3D (S-3D) žaidimų. Juos pristato išmaniesiems telefonams skirtų žaidimų kūrėja „Gameloft”.

„LG Optimus 3D“ siūlys septyniolika S-3D žaidimų

„LG Optimus 3D” puikiausiai įrodo, jog šiandien išmanieji telefonai savo galia ir funkcionalumu visiškai pajėgūs varžytis su geriausiais nešiojamaisiais žaidimų įrenginiais. Trimatis vaizdas yra savaime suprantamas žingsnis nešiojamųjų žaidimų įrenginių rinkoje, todėl tikime, jog LG ir „Gameloft” bendradarbiavimą vartotojai įvertins palankiai”, – sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company” prezidentas ir vykdomasis direktorius.

„LG Optimus 3D” telefonai vartotojus pasieks su trimis iš anksto įdiegtais kompanijos „Gameloft” S-3D žaidimais: „Asphalt 6: Adrenaline”, „N.O.V.A. – Near Orbit Vanguard Alliance” ir „Let’s Golf! 2″. Šie žaidimai jau sulaukė didelio populiarumo dėl realistiškų ir įtraukiančių efektų. Tiek šiuos, tiek keturiolika kitų „Gameloft” žeidimų „LG Optimus 3D” vartotojai galės įsigyti už žymiai mažesnę kainą, nei įprastai.

žaidimas „Assassin’s Creed: Altaïr’s Chronicles Optimus 3D P920

„Naujausi duomenys rodo, kad įrenginiai su „iOS” ir „Android” operacinėmis sistemomis pagal biudžetą užima vis didesnę nešiojamųjų žaidimų įrenginių rinkos dalį. Ją dar labiau išplės naujosios kartos trimačio vaizdo išmanieji telefonai, todėl mes džiaugiamės galimybe naujajame „LG Optimus 3D” pasiūlyti savo populiariausius žaidimus už labai konkurencingą kainą”, – sakė Michael Guillemont, „Gameloft” prezidentas.

„LG Optimus 3D” vartotojams pasiūlys keturiolika papildomų „Gameloft” S-3D žaidimų: „Assassin’s Creed: Altaïr’s Chronicles”, „James Cameron’s Avatar”, „Ultimate Spider Man: Total Mayhem”, „GT Racing: Motor Academy”, „Shrek Kart”, „Modern Combat 2: Black Pegasus”, „Real Football 2011″, „Star Battalion”, „N.O.V.A. 2 — Near Orbit Vanguard Alliance”, „Dungeon Hunter 2″, „Fishing Kings”, „BackStab”, „Eternal Legacy” ir „Shadow Guardian”. Šiuos žaidimus vartotojai galės atsisiųsti tiesiai per „3D Games” ikoną „LG Optimus 3D” telefone. Pirmuosius tris mėnesius žaidimus bus galima įsigyti už pusę kainos. Tuo tarpu vartotojai nemokamai galės parsisiųsti ir LG sukurtą S-3D žaidimą „Aecher Craft”.

žaidimas „Assassin’s Creed: Altaïr’s Chronicles“ Optimus 3D P920

„Internetas ir mobiliosios pramogos viename įrenginyje buvo tos priežastys, dėl kurių išmanieji telefonai per trumpą laiką tapo itin populiarūs. O trimatį vaizdą išmaniuosiuose telefonuose galima prilyginti spalvų atsiradimui nespalvotuose televizoriuose – tai visiškai naujos eros pradžia. Svarbu pažymėti ir tai, kad lyginant su įprastiniais žaidimais telefone, „Gameloft” 3D žaidimai suteikia dešimt kartų stipresnius potyrius ir funkcionalumą”, – priduria Dr. Jong-seok Park.

„LG Optimus 3D” yra pirmasis pasaulyje išmanusis telefonas su pilna S-3D ir Tri-Dual (du branduoliai, dvikanalė atmintis) architektūra. Šis telefonas išsiskiria maksimaliu programų veikimo efektyvumu. Jis yra idealus pasirinkimas, norint peržiūrėti daug galios reikalaujančius vaizdo įrašus ar žaisti žaidimus.