„LG Electronics“ pristato naują „Blu-ray“ 3D diskų grotuvą

„LG Electronics” (LG) pristato „Blu-ray” diskų grotuvą „BD670“. Jo ypatybės – 3D diskų atkūrimo funkcija, pramogauti internete leidžianti technologija „LG Smart TV” ir paprastas prisijungimas prie kitų skaitmeninių įrenginių.

„Nebeužtenka pasiūlyti platų turinio pasirinkimą, trimatį vaizdą ar lengvą prieigą prie interneto – šiandien žiūrovai šių savybių ieško viename, lengvai naudojamame įrenginyje. Dėl šios priežasties LG sukūrė „BD670″ – kompaktišką ir elegantišką įrenginį, kuris dėl savo savybių yra namų pramogų ateitis”, – sakė Havis Kwon, „LG Electronics Home Entertainment Company” prezidentas ir vykdomasis direktorius.

LG BD670 3D "Blu-ray" diskų grotuvas

Naujajame „LG BD670” integruota „LG Smart TV”, kuri suteikia patogią vartotojo sąsają ir platų pramogų pasirinkimą internete. Taip pat, kaip ir pasauliniai turinio tiekėjai internete, tokie kaip „YouTube” ar „VOD”, „LG BD670″ leidžia rinktis iš vietinių, atitinkamame regione sukurtų filmų, laidų. Vartotojai pramogų turinį gali išplėsti internetinėje programų parduotuvėje „LG Apps”. Pagal penkias temas – „Gyvenimas” (angl. Life), „Pramogos” (angl. Entertainment), „Žaidimai” (angl. Games), „Informacija” (angl. Information) ir „Švietimas” (angl. Education) – suskirstytos programos yra pritaikytos televizoriams ir suteikia juokingą, jaudinantį ar švietėjišką turinį, kuris atitinka visos šeimos pomėgius.

Vartotojai gali įdiegti specialias „iPod”, „iPhone” ar telefonams su „Android” operacine sistema pritaikytas programas, kurios pavers šiuos mobiliuosius įrenginius nuotoliniu „LG BD670″ valdymo pulteliu. Toks „mobilusis” pultelis užtikrins visas reikalingas funkcijas – nuo garso reguliavimo iki turinio paieškos.

„LG BD670″ išsiskiria „Blu-ray” 3D diskų atkūrimo funkcija. Tokio tipo grotuvams pritaikyto turinio pasirinkimas vis greičiau plečiasi, todėl „LG BD670″ yra ideali platforma, leidžianti peržiūrėti trimačio vaizdo filmus ar kitą turinį. Be to, „LG BD670″ turinį – vaizdo įrašus, paveikslėlius – bus galima dalintis su „Wi-Fi Direct” ar DLNA standartu suderintais įrenginiais, tokiais kaip skaitmeninės kameros ar kompiuteriai.

Naujasis grotuvas naudoja 1080p vaizdo standartą, todėl peržiūrimų standartinių DVD diskų kokybė pagerėja nepriklausomai nuo vaizdo įrašo formato.

„LG BD670″ techninės specifikacijos:

  • Ÿ„LG Smart TV” funkcija (Premium CP ir LG App);
  • Turinio perkėlimas iš su DLNA ir Wi-Fi Direct standartais suderintų įrenginių;
  • „Blu-ray” 3D diskų atkūrimas
  • Greitas įjungimas
  • Turinio valdymo sistema