Lietuvoje – naujos „LG Electronics“ namų kino teatro sistemos

„LG Electronics” (LG) pristato daugiafunkcines namų kino teatro sistemas „LG HB806PH” ir „LG HT806TQ”. Elegantišku dizainu ir pažangiomis technologinėmis naujovėmis išsiskiriančias sistemas jau galima įsigyti Lietuvoje.

LG HB806PH namų kino teatras

Kompaktiška 3D „Blu-ray” namų kino sistema „LG HB806PH” patiks net ir išrankiausiems namų kino pramogų mėgėjams – naujoji sistema siūlo 850 vatų 5.1 kanalo erdvinį garsą ir „Smart TV” funkciją, leidžiančią tiesiogiai ir lengvai pasiekti platų pramogų, žaidimų ir informacijos turinį. „LG HB806PH” turi belaidžio interneto prieigos funkciją „Wi-Fi Ready”, atkuria 3D „Blu-ray” bei „Blu-ray”, DVD ir CD diskus. Naujoji sistema suderinta su DLNA standartu, o joje įdiegta „” koduotė užtikrina aukštos kokybės dinamišką garsą.

LG HT806TQ namų kino teatras

DVD namų kino sistema „LG HT806TQ” pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. 850 vatų sistema užtikrina optimalią garso kokybę, o 1080p Full HD „Up-Scaling” funkcija pagerina vaizdo kokybę. USB Full HD (DIVX, MP3, JPEG) bei USB REC funkcijos išplečia turinio pasirinkimo asortimentą, leidžia atkurti, peržiūrėti ir įrašyti įvairaus formato garso ir vaizdo informaciją. Naujoji kino sistema taip pat turi karaokė funkciją.