Svajonių mergina „iš debesies“

Ne paslaptis, jog dalis žmonių, ypatingai jaunuolių savo antrosios pusės ieško internete – pažinčių portaluose, socialiniuose tinkluose. Nuo šiol vieniši vyriškiai savo svajonių draugę galės surasti „debesyse“.

Svajonių mergina „iš debesies“

Tokią paslaugą netrukus pasiūlys bendrovė „Cloud Girlfriend”, kurios svetainėje jau galima atlikti pirmuosius bandymus – pasikviesti į savo naudojamą socialinį tinklą virtualią draugę. Anot programos kūrėjų, tam pakanka 4 nesudėtingų žingsnių. Pirmiausia prašoma apibūdinti savo „svajonių merginą”, po to paslaugos teikėjai ją sugeneruoja. Trečiuoju žingsniu siūloma pasikviesti ją į savo socialinį tinklalapį ir pradėti bendrauti. Na o ketvirtasis žingsnis – mėgautis neakivaizdžiu bendravimu su idealia drauge.

Manoma, jog „Cloud Girlfriend” galėtų būti „Facebook” ar kitam populiariam socialiniam tinklui skirta programa, automatiškai kurianti vartotojo santykių su realia mergina iliuziją. Virtuali mergina palikinės „savo vaikino” tinklalapyje žinutes, reaguos į jo veiksmus ir kitais būdais imituos romantiškus judviejų santykius.

Vienas iš „Cloud Girlfriend” kūrėjų David Fuhriman šią programą apibūdina taip:

  • Programa apims realius žmones vienijančius socialinius tinklus, o ne automatines reklamines žinutes.
  • Tai padės vaikinams susirasti realias merginas. Jei „Facebook” paskyros lankytoja matys įsivaizduojamos draugės žinutes, ji gali pagalvoti „kažkas kitas domisi šiuo asmeniu, tai kodėl neturėčiau aš”.
  • „Cloud Girlfriend” nėra erotinis puslapis ar pažinčių portalas suaugusiems.

Ši programa gali atstoti tokius psichologinius poreikius, kaip intymumas, draugystė, netgi jei tai virtualu. Tai gali įkvėpti vartotojui daugiau pasitikėjimo savimi ir ryžto ieškoti draugės realiame gyvenime.