Keitho Haringo pasaulis

Keithas Haringas (1958 – 1990) – vienas žymiausių visų laikų gatvės menininkų, kurio spalvingi ir originalūs darbai papuošė ir tebepuošia ne vieną metro stotelę, požeminę perėją ir pastatą. Savo darbais K. Haringas stengėsi priversti nusišypsoti, taip pat siekė sumažinti atskirtį tarp menininkų pasaulio ir paprastų žmonių. Be to, Haringo darbai turėjo ir socialinį atspalvį: juose atsispindėjo kova su apartheidu, AIDS baime, priklausomybės nuo narkotikų problema.

Struktūra

2008-aisiais, praėjus 18 metų po menininko mirties, apie jį buvo sukurtas dokumentinis filmas „The universe of Keith Haring”. Christinos Clause režisuotoje juostoje prisiminimais apie menininką dalinosi jo geri draugai ir gerbėjai, tarp jų ir Kenny Scharf, Yoko Ono, Jeffry Deitch bei Tony Shafrazi.

Brėžiniai, gatvės dailininkas

Niujorke gyvenusio Haringo darbais žavisi daugelis verslo bendrovių. Jų tarpe ir „LG Electronics”, Haringo kūrybą atgaivinusi savo produktuose. LG išmaniojo telefono „LG Optimus Black” modernus ir stilingas dizainas buvo sukurtas bendradarbiaujant su Keitho Haringo fondu.

Brėžiniai, gatvės dailininkas

Modernus naujojo „LG Optikus Black” dizainas sukurtas remiantis dviem Keitho Haringo darbais – glotnios ir lygios telefono formos išryškinamos sodriomis telefono korpuso spalvomis. Be to, kuriant „LG Optimus Black” buvo stengiamasi perteikti menininko kūryboje vyravusį šūkį „joie de vivre” (liet. – gyvenimo džiaugsmas). Tai, jog tikslas buvo pasiektas, savo akimis gali įsitikinti ir Lietuvos gyventojai, nes „LG Optimus Black” visai neseniai pasiekė ir mūsų šalies parduotuves.

LG Optimus Black (P970) Android telefonas

Tai jau antras kartas, kai LG bendradarbiauja su Keitho Haringo fondu – 2008 m. menininko darbai panaudoti kuriant telefonų „LG KF600″ ir „LG KF700″ dizainą.