Švytintis grožis

Galbūt dėl nostalgijos Kalėdų eglutei, o gal norėdami išsiskirti iš minios, vis daugiau žmonių į vakarėlius atvyksta žėrintys neoninėmis lemputėmis. Smagu pažiūrėti… ir pačiam išbandyti. Jei norite ko nors futuristinio, originalaus ir švytinčio, kreipkitės į kompaniją „Cool Neon”.

Neonas, LED

Neįprastais daiktais prekiaujanti kompanija siūlo LED švieselėmis „patobulintas” juosteles bei lanksčius, šviečiančius laidus. Juosteles ir laidus švytėti priverčia LED technologija ir fosforas, o iš išorės juos dengiantis vinilas padeda sukurti skirtingus spalvinius efektus.

Iš tokių švytinčių medžiagų sukurtus ekstravagantiškus apdarus išbandė ir pramogų pasaulio atstovai. Amerikiečių dainininkė Katy Perry neoniniais sparnais pasipuošė muzikiniuose „Grammy” apdovanojimuose, o Kanye West su „Cool Neon” švarkeliu pasirodė populiariajame „Saturday Night Life” šou.

Neonas, LED

„Cool Neon” komandos nariai tikina, kad visiems, norintiems kurti neoninius „daikčiukus” tereikia tik trupučio litavimo patirties. Tačiau jei tokios patirties neturite, „Cool Neon” interneto puslapyje galite rasti keletą naudingų patarimų.