82-ejų metų supermodelis

Sakoma, kad žmogus yra tokio amžiaus, kokio jaučiasi esąs. Kol pasaulis kraustosi iš proto dėl fizinio grožio, o senėjimas moterims dažnai kelia baimę, 82 metų modelis Daphne Selfe įrodo, jog garbus amžius ne kliūtis sėkmingai modelio karjerai.

82-ejų metų supermodelis

Keturis anūkus turinti britė mados industrijoje dirba daugiau nei 60 metų. Tačiau dabar dėl tobulos figūros, išraiškingų skruostikaulių ir ilgų, žilų plaukų, jos populiarumas dar didesnis nei bet kada anksčiau.

D. Selfe modelio karjerą pradėjo dar 1950-aisiais. Tuomet dvidešimtmetė Daphnė, paskatinta kolegių, dalyvavo grožio konkurse ir jį laimėjo. Netrukus mergina buvo priimta į modelių agentūrą ir ėmė dirbti drabužių gamintojų bei kailių siuvėjų studijose, taip pat reguliariai pasirodydavo įvairiose reklaminėse kampanijos.

Vis tik lemtingas posūkis karjeroje įvyko 1998-aisiais, kuomet 70-metę Daphnę žingsniuojančią „Red or Dead” mados šou podiumu, pastebėjo modelių agentūros „Models 1″ atstovas.

82-ejų metų supermodelis

Vos pasirašiusi sutartį, moteris kaipmat užkariavo šiuolaikinį mados pasaulį – papuošė ne vieną prestižinį žurnalą, tarp jų „Vogue” ir „Marie Blaire” bei dalyvavo „Gap”, „Nivea”, „Olay” ir „Dolce & Gabbana” reklaminės fotosesijose.

Moteris teigia, kad jos grožio paslaptis slypi airiškuose genuose ir tiki, jog būtent dėl jų gali didžiuotis dailiu kūno sudėjimu net ir senatvėje. Visgi, Daphne įsitikinusi, kad pagrindinė jos sėkmės paslaptis slypi ilguose, žiluose plaukuose.

Nuostabu tai, jog ši moteris niekuomet nesidarė plastinių operacijų. Savo grožį D. Selfe išsaugo reguliariai darydama jogos pratimus, valgydama daug vaisių, daržovių ir žuvies. Daphne teigia, kad dėl sveiko gyvenimo būdo ji jaučiasi ne senesnė nei 60-ies. Jai patinka tai, kuo ji užsiima ir žada tęsti modelio karjerą tol, kol gaus užsakymų.