Virtuali drabužių matavimosi kabina

Nuo šiol stileivos ir pirkinių maniakai galės matuotis drabužius vos vienu rankos judesiu. Rusų kompanija „AR Door” sukūrė virtualų persirengimo kambarį, kuriame pastatytas ekranas parodys pirkėjui, kaip jis atrodytų apsivilkęs vieną ar kitą drabužį.

Virtuali drabužių matavimosi kabina

Virtualias kabinas sukūrusi bendrovė „AR Door” panaudojo kompiuterinių žaidimų konsolės „Xbox” technologiją „Kinect”, kuri geba atpažinti žmogaus judesius ir atkartoti juos ekrane. Taip pirkėjas gali matyti savo trimatį vaizdą ir „apsivilkti” norimą drabužį.

Šiuo metu virtualios kabinos įrengtos Maskvos „Top Shop” parduotuvėje. Jei pirmieji šių kabinų bandymai pavyks, jos bus pristatomos ir kitose Europos šalyse.

„Kinect” technologija nėra naujiena rinkoje. Ji buvo sukurta, siekiant paįvairinti „Xbox” žaidimų konsolės galimybes, vėliau ją pamėgo įvairių sričių išradėjai, pritaikę ją savo reikmėms.

Panašų modelį taiko ir japonų kompanija „Shiseido”, kurios sukurta „Magic Mirror” technologija žmogaus trimačiam modeliui pritaiko virtualų makiažą.