Stiliaus variklis

Garsusis madų dizaineris Ralphas Laurenas trečiadienį Paryžiuje vykstančioje parodoje pristatė įspūdingą savo automobilių kolekciją. Pažiūrėti įspūdingų ratuotų eksponatų į Luvro meno muziejuje surengtą parodą atskubėjo ne viena garsenybė. Tarp jų – „Formulė 1″ prezidentas Jeanas Todtas, aktoriai Ziyi Zhang ir Jeanas Reno. Susirinkusiuosius R. Laurenas pasveikino juokaudamas, kad „visi automobiliai kalbasi tarpusavyje ir džiaugiasi galėdami būti čia”.

Ralph Lauren automobilis

Ralpho Laureno kolekcijoje atsiskleidžia automobilių dizaino ir technologijų raidą nuo ketvirtojo iki septintojo praėjusio amžiaus dešimtmečių, trumpai apžvelgiant ir XX a. pabaigos tendencijas. Parodą pradeda 1929 m. „Bentley Blower”, o baigia 1996 m. „McLaren F1″. Parodoje taip pat demonstruojami tokie modeliai kaip 1958 metų gamybos „Ferrari 250 Testa Rossa” ar 1938 metais pagamintas „Bugatti Type 57SC”.

Ralph Lauren automobilis

Ne paslaptis, jog Ralphas Laurenas turi daugybę nuostabių automobilių, o nemaža dalis jų yra tikras istorinis paveldas. Visgi, pats R. Laurenas nevadina savęs kolekcionieriumi. Jis teigia, jog automobiliams jaučia didelę meilę, nes jie romantiški ir gražūs. Daugelį jų dizaineris teigia „įsimylėjęs” dar tada, kai neturėjo pinigų jiems įsigyti. Išties, iš kuklios šeimos kilęs R. Laurenas nuo mažens demonstravo tiek talentą drabužių dizainui, tiek ir neįveikiamą meilę automobiliams.

Ralph Lauren automobilis

Anot Rapho Laureno, parodoje demonstruojami eksponatai naudingi ne tik automobilių pramonei, bet ir jam pačiam. „Žmonės, kurie nežino apie Ralphą Laureną, ateina į parodą ir pagalvoja – „automobiliai puikūs. Gal reikėtų žvilgterėti ir į jo kuriamus drabužius?”, – pasakoja garsusis dizaineris.

Ralph Lauren automobilis