LG „Optimus“ serijos telefonuose – žaidimas „Angry Birds Rio“

Visų „LG Optimus” išmaniųjų telefonų savininkų laukia maloni staigmena. „LG Electronics” paskelbė apie susitarimą su „Fox Digital Entertainment” ir „Rovio Mobile” dėl išankstinio žaidimo „Angry Birds Rio” pristatymo LG „Optimus” serijos išmaniuosiuose telefonuose.

Angry Birds Rio LG Optimus

Šis susitarimas leis LG vartotojams pirmiesiems išmėginti „Angry Birds Rio” – populiaraus bendrovės „Rovio Mobile” žaidimo „Angry Birds” tęsinį, sukurtą bendradarbiaujant su kino studija „Twentieth Century Fox”. Žaidime sutiksime ne tik puikiai pažįstamus „Angry Birds” personažus, bet ir „žvaigždes” iš animacinio filmo „Rio”, kurį neseniai išleido studija „20th Century Fox”.

„Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo vartotojams mobiliesiems telefonams skirtą žaidimą „Angry birds Rio”. Neabejojame, jog perkeltas į galingus, sklandų ir greitą veikimą užtikrinančius „LG Optimus” serijos telefonus, „Angry birds Rio” taps smagiausia ir populiariausia pramoga”, – sakė „LG Electronics Mobile Communication Company” viceprezidentas Yong-seok Jang.

Kompanijos „Rovio Mobile” įsitikinimu, išankstinis „Andry Birds Rio” pristatymas LG išmaniuosiuose telefonuose padės toliau populiarinti šį žaidimą. Tikimasi, jog naujasis kūrinys populiarumu pralenks netgi savo pirmtaką „Angry Birds”, kurį jau yra parsisiuntę daugiau nei 20 milijonų vartotojų visame pasaulyje.

„Angry Bird Rio” žaidėjus perkelia į magišką Rio salą, kurioje „piktieji paukščiai” (angl. Angry birds) leidžiasi ieškoti ir gelbėti į nelaisvę patekusių draugų – dviejų retų papūgų Blu ir Jewel, populiariojo filmo „Rio” personažų. Kaip ir žaidimo pirmtakas, „Angry Birds Rio” džiugina linksmais grafiniais vaizdais, kuriuos pagyvina netikėti filmo „Rio” scenarijaus vingiai. Žaidimas turės 60 lygių, kurie bus reguliariai atnaujinami ir papildomi.

Parsisiųsti „Angry Birds Rio” LG „Optimus” serijos telefonų savininkai galės jau antrąjį šių metų ketvirtį.