„LG SUPER LED IPS“ monitoriai pelnė prestižinį TIPA apdovanojimą

Viena pirmaujančių pasaulio plokščiaekranių televizorių, garso ir vaizdo technikos gamintojų „LG Electronics” (LG) pranešė, jog du „LG SUPER LED IPS” monitoriai pelnė prestižinį 2011 m. Techninių vaizdų spaudos asociacijos (TIPA) apdovanojimą. Stambule vykusiuose TIPA apdovanojimuose LG monitoriai pelnė geriausio pradedantiesiems fotografams skirto monitoriaus (angl. Best Entry Level Photo Monitor) nominaciją.

LG Tipa monitoriai

TIPA apdovanojimas monitoriams „LG IPS231″ ir „LG IPS236″ buvo skirtas už precizišką spalvų perteikimą bei platų matymo kampą – savybes, kurias suteikia spartaus LED apšvietimo ir modernios IPS matricos technologijos derinys. Prie LG monitorių įvertinimo prisidėjo ir jų prieinama kaina. Šių, fotografų mėgėjų ir entuziastų itin vertinamų savybių dėka monitoriaus ekrane atkuriami aukštos kokybės vaizdo įrašai ir nuotraukos.

TIPA (www.tipa.com) vienija 29 žurnalus iš 13 pasaulio šalių – visi jie sudaro vieną iš didžiausių ir įtakingiausių fotografijos ir vaizdų spaudos asociacijų pasaulyje. Kiekvienais metais TIPA redaktoriai balsuoja ir apdovanoja keturiasdešimt geriausių produktų, kurie pristatyti rinkoje per paskutinius dvylika mėnesių ir išsiskiria inovacijomis, pažangiausiomis technologijomis, dizainu, lengvu naudojimu bei geru kainos ir kokybės santykiu.

„LG IPS231″ ir „LG IPS236″ monitoriai suteikia vartotojams aukščiausią vaizdo kokybę be spalvų susiliejimo bei platų matymo kampą. „LG IPS236″ išsiskiria moderniu, namų vartotojams pritaikytu dizainu, tuo tarpu „LG IPS231″ žavi ergonomiškumu – reguliuojamas ekrano pasvirimo kampas ir aukštis suteikia patogumo fotografams ir grafikos dizaineriams.

„LG SUPER LED IPS” yra monitorių serijos „LG SUPER LED” dalis ir išsiskiria pažangia technologija, kuri užtikrina keturias, kokybę lemiančias savybes – itin ploną korpusą, aukštą vaizdo kokybę, platų matymo kampą ir energijos taupymą.