„LG Optimus 3D“ pristato dar vieną naujovę – 3D išplėstinės realybės naršyklę

„LG Electronics” (LG), bendradarbiaudama su išplėstinės realybės (angl. augmented reality arba AR) pionieriumi „Wikitude”, paskelbė, kad pasirodysiantys išmanieji telefonai „LG Optimus 3D” rinkoje bus pristatyti su pirmąja pasaulyje trijų dimensijų išplėstinės realybės naršykle.

„Wikitude 3D” naršyklė suteikia geresnę sąveiką su realaus laiko vartotojų aplinka. Dvimatės erdvės išplėstinė realybė tik pavaizduoja objektus, o 3D išplėstinė realybė rodo vietas ir objektus trimatėje erdvėje, todėl jie tampa lengviau atpažįstami. Naršyklė leidžia vartotojams surasti detalią informaciją apie jų aplinką, gauti su ja susijusią informaciją portale „Wikipedia” ar socialiniame tinkle „Twitter”.

LG Wikitude

„Išplėstinės realybės technologija giriama už galimybę pakeisti standartinių telefonų naršyklių pristatomą „abstrakčią” realybę į „tikrąją”, perduodamą išmaniųjų telefonų kameromis. Pažangi LG techninė įranga ir 3D API programinės įrangos technologija pastūmėja šią realybę žingsniu į priekį”, – sakė Jong-seok Park, „LG Mobile Communications Company” prezidentas ir vykdomasis direktorius.

„Wikitude 3D” pateikia daugiau nei 1000 turinio teikėjų informaciją apie daugiau nei 100 mln. pasaulio vietovių. Naršyklė šiuo metu siūlo pasirinkti iš 12 kalbų, netolimoje ateityje šį skaičių planuojama padidinti. Jau nuo birželio vidurio vartotojai galės nemokamai parsisiųsti „Wikitude 3D” nemokamai iš „LG World”, specialios LG programų parduotuvės.

„LG Optimus 3D” telefonas pristato daugybę pirmą kartą rinkoje taikomų pažangių technologijų – pirmąjį pasaulyje dviejų branduolių procesorių, dvikanalės atminties architektūrą, taip pat pirmąją „Full 3D” platformą, suteikiančią galimybę žiūrėti trimatį vaizdą be specialių akinių, įrašyti ir dalintis 3D turiniu. „LG Optimus 3D” Europos šalių parduotuves pasieks šią vasarą.