Startavo 2011 metų „Formulė 1“

Neseniai startavusio „Formulės 1″ sezono pradžia niekas negalėtų džiaugtis labiau nei „Red Bull” komandos vairuotojas ir dabartinis pasaulio čempionas Sebastianas Vettelis. Pirmavęs visų rungtynių metu jis triumfavo „Australian Grand Prix” varžybose ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją sezono pergalę.

Formulė 1

Jam nusileidęs britas Lewisas Hamiltonas šį kartą tenkinosi antrąja vieta. Kuo džiaugtis turi ir rusai – „Renault” pilotas Vitalijus Petrovas užėmė trečiąją vietą ir pakliuvo į istoriją kaip pirmasis rusas, užkopęs ant „Formulės 1″ nugalėtojų podiumo. Ketvirtojoje vietoje finišavo „Ferrari” pilotas Fernando Alonso.

Formulė 1

Prieš varžybas netilo diskusijos dėl padangų. Žinovai ir „F1″ gerbėjai svarstė, ar naujosios „Pirelli” padangos atlaikys įtemptas varžybas. Nuogąstavimai pasirodė nepagrįsti – naujokas Sergio Perezas varžybas sugebėjo baigti vos kartą pakeitęs padangas, nors skeptikai pranašavo net keturis.

Formulė 1

Tiesa, nekaip sekėsi LG partneriams „Team Lotus”: Jarno Trulli lenktynes baigė priešpaskutinis, o jo komandos draugas Heikki Kovalainen dėl vandens nutekėjimo iš varžybų pasitraukė vos po 19 iš 58 ratų.

Formulė 1

Šiemet LG ir vėl yra oficialus pasaulinis „Formulės 1″ partneris. Jau trečiąjį sezoną iš eilės, komentatoriai ir gerbėjai galėjo patogiai stebėti varžybas per LG monitorius, išdėstytus aplink trasą.