Meno gerbėjų rojus

Niekur kitur pasaulyje nepamatysite ir negalėsite įsigyti tiek daug įvairių istorinių epochų ir šalių meno kūrinių, kaip kovo mėnesį Vokietijoje, Mastrichte vykstančioje „Tefaf” mugėje. Joje šiais metais pristatoma daugiau nei 30 tūkst. kūrinių iš 17 pasaulio šalių.

Menas

„Tefaf” mugė – puiki vieta pasiklysti. Niekada nežinai, ką pamatysi už artimiausio kampo – antikinę skulptūrą, Viduramžių rankraštį, ar Rembrandto portretą. Čia eksponuojami tiek modernaus meno, tiek prieš 7 tūkst. metų sukurti meno kūriniai – paveikslai, skulptūros, papuošalai, indai ar baldai.

menas tapyba

Pirmoji „Tefaf” mugė surengta 1975 m., kuomet keletui kolekcionierių šovė mintis surengti parodą, kurioje galėtų parduoti savo sukauptus lobius. Dabar mugė kiekvienais metais sulaukia per 70 tūkst. kolekcionierių, jų skaičius kasmet auga.

menas tapyba

Tikimasi, kad šiais metais mugę aplankys rekordinis kiekis lankytojų, tarp jų – ir kinai, kurie vis labiau domisi impresionistiniais piešiniais ir papuošalais. Turite laisvo laiko ir keletą eurų kišenėje? Tuomet apsilankykite ir jūs – akis paganyti tikrai bus kur. Meno žinovai ir eiliniai smalsuoliai laukiami iki kovo 27 dienos.