„Oskarų“ teikimo ceremonijos karališka mada

Vasario paskutinę savaitę vykusios iškilmingos „Oskarų” teikimo ceremonijos svečius domino ne tik JAV kino meno ir mokslo akademijos prizų laureatai, bet ir šiai progai ryškiausių Holivudo žvaigždžių pasirinkti apdarai.

Tikra vakaro karaliene tapo ryškia šviečiančia raudona suknele apsivilkusi Penelope Cruz, į renginį atvykusi su sutuoktiniu, „Oskarui” už geriausią vyro vaidmenį nominuotu Javieru Bardemu.

Penelope Cruz

Viena originaliausių vakaro žvaigždžių buvo aktorė Cate Blachett, vilkėjusi romėniško stiliaus plisuotą blyškios alyvinės spalvos „Givenchy” suknelę, siuvinėtą geltonais karoliukais.

Cate Blachett

Geriausia aktore už balerinos vaidmenį filme „Juodoji gulbė” („Black Swan”) pripažinta Natalie Portman buvo pasipuošusi tamsiai violetine, pečius apnuoginančia suknele su „Rodarte” ir „Tiffany” papuošalais.

Natalie Portman

Jos kolegė filme „Juodoji gulbė” ir draugė Mila Kunis pasirinko levandų spalvos nėriniais puoštą Elie Saabo suknelę, prie jos priderino „Neil Lane” papuošalus su deimantais.

Mila Kunis

Bene didžiausias vakaro akibrokštas buvo savo ekstravagantiškais apdarais iš kitų paprastai išsiskirianti britų aktorė Helena Bonham Carter, pasirinkusi klasikinę juodą suknelę. Nenuspėjamu stiliumi garsėjančią Heleną dalis mados ekspertų kritikuoja už katastrofišką apsirengimą, dalis – giria, kaip originaliausiu stiliumi išsiskiriančią kino žvaigždę.

Helena Bonham Carter

Nepaprastai puošniai atrodė Jennifer Hudson, iškilmėms pasirinkusi ryškią „Versace” suknelę, Niel Lane papuošalus ir Jimmy’io Choo rankinę. Aktorei žingsniuojant raudonu kilimu, ilgu suknelės šleifu rūpinosi net trys žmonės.

Jennifer Hudson

Populiariausios šių metų „Oskarų” teikimo ceremonijos spalvos: sidabrinė, auksinė ir platininė, – jas pasirinko stebėtinai daug svečių.