Pasivaikščiojimas technologijų šalyje

Kartą per metus Las Vegase lošimas nustumiamas į antrąjį planą – jo vietą užima technologijos. Kasmet sausio mėnesį čia vyksta įspūdingiausia pasaulyje vartotojiškos elektronikos paroda „Consumer Electronics Show” (CES).

CES 2011

Šie metai ir vėl buvo sėkmingi LG – ji gavo 12 prestižinių „Innovation Awards” apdovanojimų. Didžiausio dėmesio ir įvertinimo sulaukė trimačio vaizdo televizorius „LG LW9500″ su „NANO Full LED 3D” apšvietimo technologija, suteikiančia preciziškai ryškias, tolygiai ekrane paskirstytas spalvas.

LG Smart TV

Dar vienas CES apdovanojimas atiteko namų pramogų platformai „LG Smart TV”. „Smart TV” suteikia neribotą pramogų turinio pasirinkimą, prisijungdama ir į televizoriaus ekraną perkeldama informaciją iš interneto ar išorinių laikmenų.

Nešiojamas grotuvas „LG BP 650″ apdovanojimą pelnė už 1,6 colių pločio korpusą ir 9 colių ekraną, puikiai pritaikytą žiūrėti aukštos HD raiškos vaizdus.

LG BP650

Tuo tarpu apdovanojimą inovacijų srityje pelniusi namų kino sistema „LG HX996TS” komisijos dėmesio susilaukė dėl sodraus erdvinio garso efektų, leidžiančių ne tik vaizdu, bet ir garsu nusikelti į trimačių filmų veiksmo sūkurį.

LG HX996TS namų kino sistemos

Monitorius „LG E2290V” CES apdovanojimu įvertintas už vaizdo kokybę, kurią sukuria 10000000:1 kontrasto santykis, 2ms vaizdo atsako laikas. Monitorius išsiskiria ekologiškomis savybėmis. Be to, sunaudoja 40 proc. mažiau energijos lyginant su standartiniais skystųjų kristalų monitoriais.

LG E2290V monitorius