Kvailiausi lėktuvų keleivių klausimai

Didžiosios Britanijos aviakompanija „Virgin Atlantic” sudarė keisčiausių klausimų, kuriuos keleiviai užduoda skrydžių metu, sąrašą. Pirmoje sąrašo vietoje atsidūrė klausimas: „Gal būtų galima patildyti variklius, nes čia labai triukšminga?!”.

6 lektuvas

„Virgin Atlantic” oro linijos atliko 3 tūkst. skrydžių palydovų apklausą. Jos metu stiuardesės surašė, kokių keistų keleivių prašymų sulaukia ir į kokius kvailus klausimus tenka atsakinėti.

Vienas dažniausiai pasitaikančių klausimų buvo: „Gal galėtumėte atidaryti langą?”, kurį užduoda keleiviai, nesugebantys suprasti, kokiame aukštyje skrenda lėktuvas. Keleiviai taip pat klausė „Gal galėtumėte paprašyti kapitono, kad šis nutrauktų lėktuvo kratymą?” arba „Ar lėktuve yra „McDonald’s” restoranas?”

Darbuotojų apklausa taip pat atskleidė, kokio komforto ir aptarnavimo tikisi kai kurie keleiviai. Bene originaliausi pageidavimai: „Gal galėtumėte palydėti mane į dušą”, „Ar galėtumėte padėti surasti pamestą stiklinę akį”.

Skrydžių palydovų teigimu, kartais susidaro įspūdis, kad žmonės nelabai suvokia skrendantys lėktuvu. Už ryšius su klientais atsakinga „Virgin Atlantic” vadybininkė Caroline Lynam prisipažino, kad kartais skrydžių palydovės darbas yra nelengvas. „Virgin Atlantic” skrydžių palydovai visuomet pasistengs, kad mūsų klientams būtų suteiktos aukščiausios kokybės paslaugos, tačiau būna prašymų, kurie net mums yra tikras iššūkis”, – sako ji.