LG ir Ennio Morricone projekte „Encore“

Dėl intensyvaus ir nenutrūkstamo technologijų vystymosi nauji ir stebinantys dalykai netrukus tampa įprastiniais. Galimybė reguliuoti šildymą namuose telefonu, bendrauti bet kurioje pasaulio vietoje su milijonais žmonių internetu… visi šie pasiekimai dar vakar matyti fantastiniuose filmuose, šiandien tapo kasdienybe.

Ennio Morricone

Prieš penketą metų stebuklu buvo laikoma galimybė išgirsti orkestrą savo mobiliajame telefone. Šią svajonę bendradarbiaudama su vienu populiariausių filmų muzikos kūrėjų Ennio Morricone įgyvendino LG.

Ennio Morricone

Viskas prasidėjo prieš keletą metų, kai vyravo nuomonė, jog mobilieji telefonai niekada negalės pilnai ir kokybiškai perteikti visų orkestrinės muzikos garsų. LG specialistai ėmėsi darbo, siekdami, kad kiekvienas garsas, sklindantis iš mobiliojo telefono, būtų toks pats malonus ir stiprus kaip tikrame orkestre. Projektą jie pavadinimo „Encore”.

Kad ir kokie patyrę LG specialistai, jiems trūko žmogaus, kuris galėtų jų viziją paversti realybe – reikėjo muzikos eksperto, galinčio sukurti ir pritaikyti muziką naujausioms technologijoms. Šią spragą užpildė Ennio Morricone, tokių filmų kaip „The Good, The Bad and The Ugly”, „Cinema Paradiso”, „The Untouchables” ir „The Mission” muzikos autorius.

LG Optimus 2X (P990) Android telefonas

Išskirtinė muzikos kolekcija bus siūloma visuose naujuose LG išmaniuosiuose telefonuose, pradedant „LG Optimus 2X”. Išmaniųjų telefonų naudotojai galės rinktis iš 25 E. Morricone kūrinių – 15 specialiai LG telefonams sukurtų melodijų ir 10 garsiausių kino filmuose skambėjusių kompozitoriaus kūrinių.

LG taip pat išplėtė ir kitų su E. Morricone susijusių priedų – paveikslėlių, vaizdo įrašų – pasirinkimą. Juos LG telefonų naudotojai galės nemokamai parsisiųsti iš virtualios parduotuvės „LG Applications Store”, (www.lgapplications.com).