„LG Electronics“ planuoja didinti mobiliųjų telefonų pardavimus

„LG Electronics” (LG) 2011 m. sieks sustiprinti lyderio pozicijas mobiliųjų telefonų rinkoje. Kompanija planuoja parduoti 150 mln. telefonų arba 20 proc. daugiau lyginant su 2010 metais. Šiais metais LG sieks 30 proc. padidinti ir išmaniųjų telefonų pardavimus.

LG Optimus 3D (P990) telefonas

Dar šiais metais LG planuoja pristatyti dvidešimt naujų išmaniųjų telefonų modelių – tai prisidės prie kompanijos planų pasiekti daugiau nei 30 mln. išmaniųjų telefonų metinius pardavimus. Kompanija didins investicijas į tyrimų ir plėtros skyriaus pajėgumus, išplėsdama darbuotojų skaičių 15 proc. lyginant su 2010 metais.

Šią savaitę Barselonoje vykusiame mobiliųjų technologijų kongrese „Mobile World Congress” buvo galima išvysti pirmuosius šių metų serijos LG išmaniuosius įrenginius, įskaitant „LG Optimus 3D”, pirmąjį pasaulyje trimačio vaizdo telefoną ir „LG Optimus Pad” – 8,9 colių įstrižainės planšetinį kompiuterį su dviejų branduolių „Nvidia Tegra” procesoriumi ir „Android Honeycomb” operacine sistema. Kongreso dalyviams taip pat buvo pristatytos balso ir vaizdo pokalbių galimybės, kurios, pasitelkus „Voice over LTE” technologiją, vykdomos ketvirtosios kartos LTE mobiliojo ryšio tinklu. LG išplės ir naujųjų technologijų turinį bei paslaugas, kurias vartotojai galės parsisiųsti iš virtualios parduotuvės „LG Applications Store”.