Italijoje pristatyta pirmoji antžeminė trimatė televizija

Visi dar prisimename laiką, kai televizorius buvo didžiulė plati dėžė su ekranu, o vienintelė pramoga jame – galimybė žiūrėti išsinuomotas vaizdo kasetes. Tačiau palikime tai istorijai – šie milžinai ilsisi ramybėje arba buvo perdirbti į naudingesnius daiktus, pavyzdžiui, katino Rainio miegamąjį, kuriame jis jaukiai snaudžia vakarais.

3D

Šiandien televizoriai numetė daug svorio, tapo plonomis ir grakščiomis namų interjero detalėmis, siūlančiomis vis naujas pažangias namų pramogas. Italijos transliuotojas „Mediaset” praėjusią savaitę pradėjo pirmojo pasaulyje trimačio skaitmeninio antžeminio televizijos kanalo „3VOD” transliacijas. Iki šiol minėtą kanalą galėjo matyti tik kabelinės, palydovinės ar IP televizijos abonentai.

Iki šiol 3D televizijos transliuojamas turinys buvo dvigubai didesnės apimties lyginant su įprastiniu, dvimačiu vaizdu. „3VOD” kanalo filmai pirmiausia skaitmeninės antžeminės televizijos dažniais yra atsiunčiami į „Mediaset” suteikiamų TV priedėlių kietuosius diskus. Taip užtikrinama mažesnė 3D turinio apimtis, suteikianti nepertraukiamą vaizdo transliavimą ir aukštą vaizdo kokybę.