Greičiausi pasaulio SMS rašytojai susigrums dėl 100 tūkst. JAV dolerių prizo

Sausio 26 dieną Niujorke vyks didysis „LG Mobile Worldcup 2010″ finalas, kuriame 26 komandos susigrums dėl greičiausio trumposios žinutės (SMS) rašytojo titulo ir 100 tūkst. JAV dolerių prizo.

LG Mobile Worldcup 2010

Vos trejus metus rengiamas čempionatas tapo vienu populiariausių pasaulyje -2008 metais vykęs 4 šalyse, šiandien konkursas rengiamas jau 16 valstybių – Argentinoje, Australijoje, Brazilijoje, Čilėje, Salvadore, Gvatemaloje, Hondūre, Indonezijoje, Pietų Korėjoje, Maroke, Nikaragvoje, Panamoje, Portugalijoje, Pietų Afrikos Respublikoje, Tailande ir JAV.

Iš dviejų asmenų sudarytos komandos čempionate varžosi dvejose kategorijose: mobiliųjų telefonų su „QWERTY” ir įprastine skaičių klaviatūra. Šiais metais finalo dalyviai atitinkamai naudos telefonus „LG Town GT350″ ir „LG Chocolate BL20″.

Čempionato dalyviai bus vertinami už rašymo greitį ir teksto tikslumą. Laimėtojų komanda pelnys 100 tūkst. dolerių piniginį prizą ir čempiono nugalėtojo titulą. Antrosios bei trečiosios vietos laimėtojai atitinkamai gaus 20 tūkst. ir 10 tūkst. dolerių prizus. Visi dalyviai taip pat turės galimybę siekti Gineso rekordo ir, pagerinę greičiausiai surinktos žinutės laiką, laimėti papildomą 3 tūkst. dolerių prizą. Praėjusiais metais rekordą pagerino ir į Gineso rekordų knygą pateko portugalas Pedro Matias, 264 angliškų rašmenų SMS žinutę parašęs per dvi minutes.

2008 m. pirmą kartą surengtas čempionatas „LG Mobile Worldcup” skatina mobiliąją kultūrą ir populiarina pažangias LG mobiliąsias technologijas. Per trejus metus konkurse dalyvavo daugiau kaip 13 milijonų žmonių. Artimiausiais metais LG planuoja ir toliau plėtoti šias sritis, rengdama dar didesnius ir geresnius čempionatus.