Dalintis viltimi

Vieną dieną į LG atstovybę Pietų Korėjoje atkeliavo žinutė – nuotraukos ir vaizdo įrašai su Etiopijos vaikų padėkomis. „Thank you, LG“, – dėkojo vaikai, dalyvaujantys projekte „LG Hope School“, kurio tikslas yra gerinti švietimą skurdžiai gyvenančiose pasaulio šalyse.

Etiopija

Etiopija jau ilgą laiką kovoja su sausra ir maisto trūkumu, daugiau nei 40 proc. šalies gyventojų gyvena žemiau skurdo ribos. Daugeliui vaikų galimybė lankyti mokyklą – tikra prabanga. Pasiseka, jei gauni mokyklos suolą, kurį reikia dalintis su trimis ar keturiais draugais. Daugelis vaikų mokosi tiesiog sėdėdami ant grindų.

Norėdami ištiesti pagalbos ranką, LG darbuotojai įsteigė „vienos dienos kavines“. Darbuotojai prekiavo arbata, kava, gaiviaisiais gėrimais, kai kurie jų pardavinėjo alų. Dalis darbuotojų vieną dieną atsisakė rūkyti – visi uždirbti ar sutaupyti pinigai buvo skiriami Etiopijos vaikams.

Surinkusi daugiau nei 20 tūkst. JAV dolerių, LG dviem tūkstančiams keturiems šimtams Etiopijos Konso regiono mokinių padovanojo naujus mokyklinius stalus ir kėdes. Nuo 2009 m., bendradarbiaudama su Jungtinių Tautų pasaulio maisto programa (UN WFP), LG vykdo daugiau nei 10 „LG Hope School“ ir „LG Hope village“ iniciatyvų visoje Afrikoje. Jų tikslas yra ne tik aprūpinti gyventojus maistu, remti švietimą, bet ir padėti efektyviau valdyti gamtos išteklius, patiems apsirūpinti maistu. Šiose iniciatyvose dalyvavo daugiau nei 73 tūkst. žmonių.

Geroji LG patirtis išplito ir Azijos šalyse, tokiose kaip Bangladešas, kur daugiau nei 40 proc. gyventojų patiria maisto nepriteklių, gamtos stichijas. Klimato kaita yra viena didžiausių pavojų Bangladeše. Vien tik 2009 m. gamtinės stichijos pridarė nuostolių už 50 mlrd. dolerių.

LG siekia padėti žmonėms išvengti nelaimių, tinkamai prisitaikyti prie klimato kaitos.