LG telefonų su „Windows Phone 7“ savininkams – nemokamų programų rinkinys

LG bendradarbiaudama su kompanija „Microsoft“, jau lapkričio mėnesį pristatys nemokamų programų rinkinį išmaniųjų telefonų su „Windows Phone 7“ savininkams. Populiarioms išmaniųjų telefonų funkcijoms – pradedant socialiniais tinklais, žaidimais ir baigiant muzikos leistuvais – pritaikytas programas naudotojai suras specialiose elektroninėse parduotuvėse „LG Application Store“ ir „Windows Phone Marketplace“.

LG Apps

LG išmaniųjų telefonų su „Windows Phone 7“ savininkai dažniausiai naudojamas telefonų funkcijas – elektroninį paštą, žaidimus, socialinius tinklus – galės papildyti dešimčia nemokamų programų. Kas keletą mėnesių atnaujinamas programas bus galima nemokamai parsisiųsti iš kiekviename telefone integruotų elektroninių parduotuvių „LG Application Store“ ir „Windows Phone Marketplace“.

Naujų išmaniesiems telefonams skirtų programų kūrėjai ir dizaineriai savo kūrinius galės pristatyti rinkai elektroninėse LG ir „Microsoft“ parduotuvėse, taip pat pasaulinėje LG „Facebook“ svetainėje „LG Mobile Global“.

Telefonų su „Windows Phone 7“ savininkams LG taip pat pasiūlys nemokamą prisijungimą prie kompanijos kuriamų programų, skirtų papildyti socialinių tinklų funkcijoms „Type n Walk“, „Voice SNS“ ar „Subway AR“.

Daugiau informacijos apie nemokamas programas rasite svetainėje www.facebook.com/LGMobileHQ.