„LG Electronics“ pristato interneto svetainę kulinarams

LG pristato interneto svetainę kulinarams – www.lg.com/cooking. Ir profesionalams, ir mėgėjams skirtoje svetainėje pateikiami įvairių šalių patiekalų receptai, jų paruošimo technika, taip pat geriausių pasaulio kulinarų patarimai, leidžiantys net ir egzotiškiausius patiekalus paprastai pasigaminti kiekvienuose namuose.

LG Cooking

Svetainės rubrikoje „Cook As You Are“ pasirinkus vieną iš šešių kategorijų – „Cultures“, „Occations“, „Courses“, „Ingredients“, „Methods“, „Expertise“ – lankytojams pateikiamos rekomendacijos dėl patiekalų ingredientų, gaminimo būdų. Rubrikoje „Choose Your Kitchen“, kulinarijos mėgėjai suras daugiau nei 100 įvairių pasaulio šalių receptų, kurių detalūs aprašymai pateikiami kartu su paruošimą vaizduojančiomis nuotraukomis.

Svetainėje pateikiamos garsių pasaulio kulinarų rekomendacijos, patarimai ir gaminimo aprašymai, leidžiantys tinkamai paruošti norimus patiekalus. Svetainė lankytojams patars ir kaip maksimaliai išnaudoti LG virtuvės prietaisus, paverčiančius maisto ruošimo procesą malonia pramoga.