LG pristatė naujausius „Optimus“ serijos išmaniuosius telefonus

LG pristatė du „Optimus“ serijos išmaniuosius telefonus su „Android 2.2. Froyo“ versijos operacine sistema. Spartesnę bei lengvesnę prieigą prie mobiliųjų paslaugų suteikiantys „Optimus One“ (LG-P500) ir „Optimus Chic“ (LG-E720) pritaikyti tiek profesionalams, tiek ir pirmą kartą besinaudojantiems išmaniuoju telefonu.

Optimus One (P500) Android telefonas

„LG Optimus One“ ir „LG Optimus Chic“ su „Android 2.2. Froyo“ versijos operacine sistema leidžia naudotojams iki trijų kartų greičiau ir sklandžiau atlikti užduotis, prisijungti prie programų ar tiesiog naršyti internete. Tuo tarpu galimybė prisijungti prie bevielio ryšio prieigos taškų išplės mobiliąsias pramogas, leis efektyviau dalintis duomenimis.

Optimus Chic (E720) Android telefonas

Naujieji „Optimus“ serijos telefonai suteiks naudotojams populiarias „Google Mobile Service“ paslaugas – „Google Voice Search“, „Google Voice Action“, „Google Goggles“, „Google Shopper“ ir „Google Maps“. Tuo tarpu „Android Market“ pasiūlys daugiau nei 80 tūkstančių mobiliųjų programų ir pramogų.

„LG Optimus One“ sužavės savo patraukliu, glotniu dizainu ir patogia vartotojo sąsaja, kurią patogu išmėginti 3,2 colių įstrižainės HVGA ekrane. Tuo tarpu „LG Optimus Chic“ išsiskirs minimalistiniu, tačiau solidžiu dizainu. Unikali „LG Air Sync“ technologija leis nuolat sinchronizuoti telefoną su kitais mobiliaisiais skaitmeniniais įrenginiais. Telefone esančią informaciją bus galima perkelti į su DLNA standartu suderinamas išorines laikmenas – televizorius, garso ar vaizdo sistemas ar nešiojamuosius kompiuterius.