Pakeiskime savo įpročius vienam mėnesiui

Keisti įpročius visada yra iššūkis. Tačiau jis skatina išbandyti naujus dalykus ir galbūt išmokti kažko naudingo. Štai svetainė www.toptenz.net pasiūlė pabandyti gyventi kitaip ir pateikė sąrašą dalykų, kuriuos rekomenduoja daryti 30 dienų.

Įpročius keisti patogiau prasidėjus naujam mėnesiui, tad jei iš siūlomų kuris nors patiks, kviečiame jį išbandyti jau rugsėjį. Juolab, kad mokslo metų pradžia – pats geriausias laikas mokytis naujovių.

Prauskitės tik vandeniu

Prauskitės tik vandeniu

Tai įprotis, kurio laikytis yra gana paprasta. Pirmiausia tegul jūsų namuose nebelieka šampūno ar muilo. Jau būsite pusiaukelėje. Antra, atminkite, kad nereikia muilu naudotis viešuosiuose tualetuose.

Šio įpročio besilaikantys žmonės sako, kad nenaudojant muilo odos spalva pagražėjo. Be to, teigiama, kad plovimo priemonės dar labiau skatina prakaito kvapą. Iš kitos pusės kyla klausimas: o kaip šie žmonės atrodo po kelių savaičių?

Auginkite augalą

Auginkite augalą

Sakoma, kad rūpinimasis gyvybe, kad ir kokia maža ji bebūtų, yra naudingas žmogaus sielai. O rūpinimasis augalu gali duoti ir praktinės naudos. Namie pasodintų ridikėlių bus galima ragauti jau po trijų savaičių, o salotų lapus – valgyti po mėnesio. Na, o jei tai atrodo pernelyg sudėtinga, galima tiesiog nusipirkti gėlę vazone ir rūpintis ja.

Darykite gerus darbu jų neplanuodami

Atrodo, kad visą mėnesį kasdien daryti gerus darbus yra sudėtinga, tačiau tai nebūtinai turi pareikalauti daug išlaidų, laiko ir organizavimo. Tiesiog žvalgykitės aplinkui ir darykite tai, kas nudžiugintų žmones ir sušildytų mūsų aplinką.

Anksti kelkitės

Anksti kelkitės

Tikras iššūkis yra visas trisdešimt dienų keltis penktą ryto! Šio įpročio šalininkai rekomenduoja keltis kuo anksčiau, o gultis miegoti tik pasijutus pavargus, kadangi organizmo miego poreikiai skirtingomis dienomis gali skirtis. Žinoma, tai atrodo sudėtinga, tačiau ir naudos yra daug: atsiranda daugiau laisvo laiko, kurį galima skirti šeimai, draugams ar laisvalaikiui.

Svetainės ekspertai jums turi ir daugiau pasiūlymų ateinančioms trisdešimčiai dienų. Įdomiausia tai, kad jie kiekvieną siūlomą įprotį surikiavo pagal sudėtingumą. Tad kviečiame apie tai paskaityti daugiau ir išbandyti arba … pasiūlyti naujų įpročių.

Sėkmės!